У Житомирі прямо зараз транслюється...

• Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня
    Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

Спортсмени з Житомирської області завоювали 12 медалей на чемпіонаті України з самбо

09-02-2015
Три золоті, дві срібні та сім бронзових медалей, – такі результати збірної команди Житомирської області у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат, який відбувся з 28 січня по 2 лютого у Києві.

Про це повідомляє Спортивний Житомир.

Участь у змаганнях брали 22 області. В загальному рейтингу збірна Житомирської області посіла п’яте місце.

«Ми наполегливо готувались до цього чемпіонату. Провели збори. За результатами зборів можна побачити, що дівчата на вершині фізичної підготовки. Спортсменки Катерина Хомяк, Наталія Парфенюк та Анастасія Шевчук показали гарні результати і вибороли собі путівки на чемпіонат Європи та чемпіонат світу» , – говорить тренер збірної команди Олена Кумечко.

Нагадаємо, чемпіонат Європи відбудеться в Сербії (м. Новий Сад) у квітні, а чемпіонат світу – в Латвії (м. Рига) у жовтні 2015 року.

Призери з боротьби самбо 1997-1998 р. н.:

Срібною призеркою у ваговій категорії 44 кг стала самбістка ДЮСШ № 2 м. Житомира Даяна Туровська, а перше місце вкотре у ваговій категорії 60 кг виборола Катерина Хомяк (тренер – Голуб В.Ю.).

Ще одна спортсменка ДЮСШ № 2 м. Житомира Вероніка Ізерська (тренер – Ізерський М.Б.) виборола «бронзу» у ваговій категорії +80 кг.

Серед самбістів 1995-1997 рр. н. д. справжній майстер-клас показали самбісти з Житомира.

Зокрема, перше місце у ваговій категорії 60 кг виборола Наталія Парфенюк, вихованка ДЮСШ № 2 м. Житомира (тренер – Голуб В.Ю.).

Діана Сьомкіна, вихованка ДЮСШ № 2 м. Житомир (тренер – Товчига С.В.), зайняла третє місце у ваговій категорії 64 кг.

Переможницею у ваговій категорії 80 кг стала Анастасія Шевчук, вихованка «Динамо» (тренер – Дмитренко С.Г.).

Третє місце (вагова категорія 80 кг) отримала Катерина Нечипорук, вихованка МОНУ (тренери – Дзензелюк Д.О., Шпит В.О.).

У бойовому розділі самбо гарні результати показали одразу троє спортсменів з Коростишева.

Так, друге місце у ваговій категорії 48 кг виборов Ярослав Качанюк, «бронзу» у ваговій категорії 52 кг – В’ячеслав Михайлов, третю сходинку у ваговій категорії 60 кг посів Олександр Горобчук: вихованці Коростишівської районної ДЮСШ (тренери – Вовнюк В.В., Гончаренко І.В.).

Вихованці МОНУ (тренери – Дзензелюк Д.О., Шпит В.О.) – Сергій Крижанівський (вагова категорія 52 кг) і Владислав Зосим (вагова категорія 56 кг) отримали «бронзу».