43-річний житомирянин, замах на вбивство...

• У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»
    У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомиряни здобули перше командне місце на всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби

25-12-2014
24 грудня у місті Суми відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби у приміщенні на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого та фінал кубку України з цього виду спорту. За результатами проведених змагань перемогу у командному заліку здобули житомирські легкоатлети.

Про це повідомляє «Спортивний Житомир».

Легкоатлети Житомирської області виграли фінал кубку України зі спортивної ходьби, який 24 грудня відбувся в Сумах. Наші спортсмени набрали 292 очки і в командному підсумку стали першими, випередивши команди Сумщини і Київщини, та завоювали Кубок України.

Переможцями та призерами змагань стали Володимир Мицик, Галина Яковчук, Наталія Концевич, Олена Шевчук, Олександр Венгловський, Олексій Білорус, Володимир Юхимчук та Назарій Степанюк. Всього Житомирську область на змаганнях у Сумах представляли 36 спортсменів СДЮШОР з легкої атлетики. Тренери нашої збірної - Андрій та Віктор Чернови, Анатолій Малівський, Сергій Єдинач.