Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Нас всех загоняют в мир бедности и ограниченных возможностей
Нас всех загоняют в мир бедности и ограниченных возможностей

Украинский политолог Дмитрий Корнейчук предположил,...

 • Нас всех загоняют в мир бедности и ограниченных возможностей
  Нас всех загоняют в мир бедности и ограниченных возможностей

  Украинский политолог Дмитрий Корнейчук предположил,...

 • ЩО ВІДЧУВАЄШ, ПРИБИРАЮЧИ У ВІДДІЛЕННІ ХВОРИХ З КОРОНАВІРУСОМ?
  ЩО ВІДЧУВАЄШ, ПРИБИРАЮЧИ У ВІДДІЛЕННІ ХВОРИХ З КОРОНАВІРУСОМ?

  У захисному костюми можна знаходитись...

 • У Радомишлі зареєстрований ще один випадок захворюваності на коронавірус
  У Радомишлі зареєстрований ще один випадок захворюваності на коронавірус

  За минулу добу досліджувався матеріал...

 • У 1-й міській лікарні Житомира таки беруть з пацієнтів «благодійні внески» за експрес-тести на корон ...
  У 1-й міській лікарні Житомира таки беруть з пацієнтів «благодійні внески» за експрес-тести на корон ...

  Мер Житомира обіцяє покарати лікарів,...

Новини
При облдержадміністрації відбулося засідання на тему: ”Проблеми ведення підприємництва та шляхи їх вирішення”
При облдержадміністрації відбулося засідання на тему: ”Проблеми ведення підприємництва та шляхи їх вирішення”
1 червня 2011
У засіданні, яке відбулося 31 травня 2011 року, взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, начальники та заступники начальників управлінь облдержадміністрації, представники Державної податкової адміністрації в Житомирській області, головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області, Житомирського обласного центру зайнятості, регіонального управління ”Приватбанку”, члени громадської ради.

Віктор Балюрко та Володимир Арешонков привітали учасників засідання. Зокрема Віктор Балюрко зазначив: ”Співробітництво й партнерство громадськості із владними структурами дає змогу знаходити нові ідеї, можливості та ресурси для розв’язання суспільно важливих проблем. Наявність активного й потужного громадянського суспільства, що діє спільно із владою, посилює його демократичні засади, зміцнює роль громадськості у творенні та реалізації державної політики”.

У ході засідання обговорено ряд проблем розвитку малого та середнього бізнесу в області, також обговорено пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу України.

Учасниками засідання прийнято резолюцію, у якій, зокрема, йдеться: ” Ми, члени громадської ради при Житомирській облдержадміністрації, учасники круглого столу на тему ”Проблеми підприємництва та шляхи їх вирішення”, заслухавши виступи представників управління економіки Житомирської облдержадміністрації, податкової служби, Пенсійного фонду констатуємо що, Податковий кодекс України стосується практично всіх громадян держави, представників великого і малого бізнесу, бухгалтерів, аудиторів, держслужбовців і податківців, роботодавців і працівників. У той же час, очевидно, що прийняття його – це не кінець податкової реформи, а, швидше, її початок, її базовий елемент, і слід розуміти, що будівля на неякісному фундаменті – приречена. Громадська рада при Житомирській облдержадміністрації вважає, що до деяких норм Податкового кодексу України доцільно внести зміни з метою поліпшення адміністрування податків і зборів”.

Громадська рада при Житомирській облдержадміністрації доручила голові громадської ради О.Умінському дану резолюцію довести до відома громадських рад, створених при інших облдержадміністраціях України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з
громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини