Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

 • На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
  На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

  До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

 • Особливості еко будинків
  Особливості еко будинків

  Вже давно минули часи, коли...

 • 25 жовтня 2020-го року: що це було?
  25 жовтня 2020-го року: що це було?

  Вибори до місцевих рад усіх...

 • Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...
  Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...

  Пропала вся...

Новини
При облдержадміністрації відбулося засідання на тему: ”Проблеми ведення підприємництва та шляхи їх вирішення”

При облдержадміністрації відбулося засідання на тему: ”Проблеми ведення підприємництва та шляхи їх вирішення”

1 червня 2011
У засіданні, яке відбулося 31 травня 2011 року, взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, начальники та заступники начальників управлінь облдержадміністрації, представники Державної податкової адміністрації в Житомирській області, головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області, Житомирського обласного центру зайнятості, регіонального управління ”Приватбанку”, члени громадської ради.

Віктор Балюрко та Володимир Арешонков привітали учасників засідання. Зокрема Віктор Балюрко зазначив: ”Співробітництво й партнерство громадськості із владними структурами дає змогу знаходити нові ідеї, можливості та ресурси для розв’язання суспільно важливих проблем. Наявність активного й потужного громадянського суспільства, що діє спільно із владою, посилює його демократичні засади, зміцнює роль громадськості у творенні та реалізації державної політики”.

У ході засідання обговорено ряд проблем розвитку малого та середнього бізнесу в області, також обговорено пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу України.

Учасниками засідання прийнято резолюцію, у якій, зокрема, йдеться: ” Ми, члени громадської ради при Житомирській облдержадміністрації, учасники круглого столу на тему ”Проблеми підприємництва та шляхи їх вирішення”, заслухавши виступи представників управління економіки Житомирської облдержадміністрації, податкової служби, Пенсійного фонду констатуємо що, Податковий кодекс України стосується практично всіх громадян держави, представників великого і малого бізнесу, бухгалтерів, аудиторів, держслужбовців і податківців, роботодавців і працівників. У той же час, очевидно, що прийняття його – це не кінець податкової реформи, а, швидше, її початок, її базовий елемент, і слід розуміти, що будівля на неякісному фундаменті – приречена. Громадська рада при Житомирській облдержадміністрації вважає, що до деяких норм Податкового кодексу України доцільно внести зміни з метою поліпшення адміністрування податків і зборів”.

Громадська рада при Житомирській облдержадміністрації доручила голові громадської ради О.Умінському дану резолюцію довести до відома громадських рад, створених при інших облдержадміністраціях України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з
громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини