Працівники чуднівського спиртзаводу перекрили автотрасу "Житомир-Чернівці". ВІДЕО

• Заступниця мера Житомира наголосила, що у Станишівській дитлікарні мали надати невідкладну допомогу  ...
    Заступниця мера Житомира наголосила, що у Станишівській дитлікарні мали надати невідкладну допомогу ...

• Поблизу Новограда-Волинського перекинувся міжнародний автобус з пасажирами. ФОТО

Їх доставили до Новоград-Волинської лікарні,...

Житомиряни здобули 11 медалей на чемпіонаті України з карате
5 грудня 2016
Житомирські каратистти, вихованці клубу «Додзе»взяли участь в офіційному Чемпіонаті України з карате серед школярів, який 3 грудня відбувся у Львові.

Змагання пройшли на висому рівні, загальна кількість учасників сягала 500 спортсменів з 44 клубів нашої країни.

Клуб «Додзе» посів 6 загальнокомандне місце. Наші спортсмени вибороди три золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. Переможцями та призерам чемпіонату стали: