Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

Немає меж обуренню житомирян та...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "На роботу вони людей не пускають. А в церкву - ідіть, будь ласка, святкуйте, заражай ...

Новини
'Віруючі

Віруючі можуть замість коду користуватися № паспорту

30 грудня 2010
27 грудня 2010 року в залі засідань Облспоживспілки відбувся семінар з роз’яснення основних положень Податкового кодексу України. На семінарі були присутні біля 300 керівників та бухгалтерів підприємств Облспоживспілки. Відкрив семінар керівник Облспоживспілки Степан Григорє’в. Світлана Поштарьова довела до відома присутніх основні зміни у адмініструванні податків і зборів, зокрема, вона акцентувала увагу присутніх на збереженні в Податковому кодексі України права віруючих громадян відмовитися від ідентифікаційного номеру.

Податковим кодексом України визначено, що облік осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, ведеться за прізвищем, ім'ям, по батькові і серією та номером діючого паспорта. У паспортах зазначених осіб органами державної податкової служби робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Порядок внесення відмітки визначається центральним органом державної податкової служби.

Пунктом 70.2. вищезазначеного Кодексу передбачено, що до облікової картки фізичної особи - платника податків та повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) вноситься така інформація:
- прізвище, ім’я та по батькові;
- дата народження;
- місце народження (країна, область, район, населений пункт);
- місце проживання, а для іноземних громадян - також громадянство;
- серія, номер свідоцтва про народження, паспорта (аналогічні дані іншого документа, що посвідчує особу), ким і коли виданий.
Згідно Прикінцевих положень Податкового кодексу, Кабінету Міністрів України надано завдання до 31 грудня 2011 року разом із зацікавленими релігійними організаціями розробити програму і внести до Верховної Ради України пропозиції щодо альтернативного обліку фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від ідентифікаційного номера (реєстраційного номера облікової картки платника податків).

ДПІ у Житомирському районі

[color=#000099]Коментар "Житомир-Онлайн"

Виникає лише одне запитання: а хіба номер паспорту, тобто, набір літер та цифр - чимось суттєво відрізняється від набору цифр в ідентифікаційному коді?..

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини