Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В зоні ООС загинув ще один військовий з Житомирської області
В зоні ООС загинув ще один військовий з Житомирської області

Чоловік 4 роки був в...

 • В зоні ООС загинув ще один військовий з Житомирської області
  В зоні ООС загинув ще один військовий з Житомирської області

  Чоловік 4 роки був в...

 • Неподалік Житомира горіло кафе, пожежу було видно з різних мікрорайонів міста
  Неподалік Житомира горіло кафе, пожежу було видно з різних мікрорайонів міста

  Попередньо, потерпілих...

 • Водохреще у Житомирі. ФОТО. ВІДЕО
  Водохреще у Житомирі. ФОТО. ВІДЕО

  Знайдіть себе та друзів на...

 • Шановний пане Савицький, чому ваші водії знущаються над житомирянами?
  Шановний пане Савицький, чому ваші водії знущаються над житомирянами?

  «Колись такого не було… Щоб...

Новини
ДПА: зарплата в "конвертах" позбавляє майбутнього
ДПА: зарплата в "конвертах" позбавляє майбутнього
21 січня 2011
Рік 2010 залишився позаду. Сьогодні, на жаль, ми можемо констатувати той факт, що минулий рік не відзначався в області стабільністю. Відбувались як зростання, так і зниження показників економічного розвитку. Не останню роль, що негативно вплинула на зниження показників економічного розвитку області, відіграли тіньова економіка та нелегальна зайнятість.

Виплата зарплати в „конвертах” та у розмірах нижче мінімальних гарантій, встановлених державою, позбавляє наших громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. Від цього зазнали значних втрат Пенсійний фонд, інші страхові фонди, а до місцевих бюджетів не надходять необхідні кошти, що безпосередньо відображається на рівні життя і на вирішенні безлічі соціальних проблем мешканців області. Ці проблеми потребують усвідомлення кожним роботодавцем, кожним підприємцем та кожним найманим працівником.

Статтею 95 Кодексу законів про працю України визначено, що мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норми праці.

Трудові відносини між найманим працівником і роботодавцем мають бути зафіксовані у трудовій угоді, якою визначаються умови оплати праці та розмір заробітної плати.

Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2011 року встановлено у розмірі 941 гривня і виплата заробітної плати нижче встановленого рівня є порушенням трудового законодавства, за яким пильно стежать податківці області.

У 2010 році проведено 606 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб з питання дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано майже 21 млн. грн. податків та платежів (податок з доходів фізичних осіб, пеня, фінансові санкції).

За результатами проведених перевірок 68 суб’єктів господарської діяльності - фізичних осіб донараховано 500,5 тис.грн. податків та платежів (податок з доходів фізичних осіб, пеня, фінансові санкції).

З метою безумовного дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та упередження його порушень працівниками податкових органів області було організовано та проведено 999 зустрічей, комісій, штабів з керівниками і бухгалтерами підприємств (установ та організацій), суб’єктами господарської діяльності - фізичними особами стосовно погашення заборгованості по заробітній платі та податку з доходів, в результаті проведеної роботи у поточному році погашено 28 млн. грн. заборгованості по податку з доходів фізичних осіб та заборгованості із заробітної плати – 39,6 млн. грн.

ДПА у Житомирській області

На головну сторінку

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини