Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

Немає меж обуренню житомирян та...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "На роботу вони людей не пускають. А в церкву - ідіть, будь ласка, святкуйте, заражай ...

Новини
Орлов розтлумачив нюанси нового Податкового кодесу

Орлов розтлумачив нюанси нового Податкового кодесу

28 січня 2011
28 січня відбувся спільний семінар для керівників підприємств, установ, організацій на тему: «Податковий кодекс – працюємо в нових умовах», проведення якого затверджено спільною програмою Житомирської обласної державної адміністрації, територіального відділення Асоціації платників податків України у Житомирській області. Участь у заході взяв заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Орлов.

Виступаючи перед учасниками семінару Ігор Орлов зауважив: «Прийнятий 2 грудня 2010 року Податковий кодекс є етапом податкової реформи в Україні. Цей законодавчий акт є результатом компромісів між державою, політичною елітою, громадянським суспільством та бізнес-структурами. Положення Податкового кодексу спрямовані у першу чергу на вдосконалення адміністрування податків, зниження податкового навантаження на бізнес, перенесення податкового навантаження на більш платоспроможну категорію населення та створення стимулів для інноваційно-технологічного розвитку вітчизняної економіки. А для того, щоб не розгубитися на сторінках Податкового кодексу, більшість положень якого уже набрали чинності з 1 січня 2011 року, представникам контролюючих органів просто необхідно налагодити зворотній зв’язок з громадськістю. Представники контролюючих органів повинні бути надійними партнерами для всіх , хто працює виключно на підставі законодавства».

Фахівці державної податкової адміністрації у Житомирській області познайомили учасників семінару з окремими новаціями податкового законодавства. Перед присутніми також виступила прокурор відділу майнових та інших прав, свобод громадян та інтересів держави Прокуратури Житомирської області Ольга Чорна, заступник голови Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціації платників податків України» у Житомирській області Наталія Зубрицька.

Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини