Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В Житомирі відбудеться другий тур виборів?
В Житомирі відбудеться другий тур виборів?

Житомирська міська ТВК отримала дані...

 • В Житомирі відбудеться другий тур виборів?
  В Житомирі відбудеться другий тур виборів?

  Житомирська міська ТВК отримала дані...

 • З днем комсомолу!
  З днем комсомолу!

  Сьогодні - день народження комсомолу....

 • Білі гриби, які знайшов житомирянин Володимир Омецинський
  Білі гриби, які знайшов житомирянин Володимир Омецинський

  Житомирянин Володимир Омецинський не лише...

 • Вибори у Житомирі тривають: суд призначив перерахунок голосів на виборчій дільниці №181367
  Вибори у Житомирі тривають: суд призначив перерахунок голосів на виборчій дільниці №181367

  Житомирський окружний адміністративний суд розглянув...

Новини
Тролейбуси та трамваї ходитимуть на годину менше?

Тролейбуси та трамваї ходитимуть на годину менше?

11 лютого 2011
Від 16 березня тривалість роботи громадського транспорту Житомира зменшать на одну годину. Відповідні зміни закріплені наказом КП „Житомирським трамвайно-тралейбусним управлінням” від 12 січня 2011 року та особистим підписом директора підприємства В.В. Зубрицького.

Необхідність таких нововведень, на думку керівництва, зумовив надзвичайно важкий фінансовий стан підприємства, обумовлений несвоєчасним та неповним фінансуванням з державного бюджету. Витрати на безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян призводить до зменшення випуску рухомого складу на лінії.

Загалом, наказ передбачає наступні положення.
-зменшити робочий день (зміну) на 1 годину;
-ознайомити працівників з наказом особисто під розпис, в результаті незгоди трудовий договір може бути припинений;
-представити нові графіки роботи підлеглим працівника.

Ситуацію, що склалася, коментує депутат міської ради від Молодіжної партії Ігор Іваніцький: «Очевидно, що таке скорочення робочої дня за мету має подальше зменшення кількості комунального транспорту, яке виходитиме для обслуговування мешканців Житомира».

Дехто зазначає, що причина недофінансування з державного бюджету вигадана, насправді все зводиться до безвідповідальності і недієздатності існуючого управління.

«Є достатньо намірів для припущень штучного доведення здійснюваного свідомо і ціленаправлено з участю і в інтересах вищих посадовців попередньої влади», – висловився Ігор Іваницький.

Важко говорити щось однозначно стосовно прогнозованого зменшення кількості транспорту на вулицях, адже не так давно міська влада закупила для потреб міста 5 вінницьких трамваїв, які, до речі, так ще й не виходили на лінію. Тоді ж на презентації «покупки» влада заявляла, що бере курс на покращення умов перевезення мешканців та модернізацію техніки, що вже є в наявності у ТТУ. Крім цього, говорили про закупку тролейбусів у Києві та про тролейбуси, за які вже заплатили Львову.

Водночас 6 вересня 2010 року відбувся огляд-конкурс, в якому брали участь 23 експлуатаційних підприємств. Розділ міст на групи відбувався в залежності від кількості одиниць рухомого складу тролейбусів: до 1-ої групи відносилися населені пункти з тролейбусним парком більше 150 одиниць, 2-ий – менше 150 до 60 одиниць та 3-ій – 60 і менше одиниць. За результатом цього огляд-конкурсу на краще підприємство місцевого електротранспорту України, Житомир отримав 2 місце в 1-ій групі міст.

Пасажирка житомирського тролейбуса здивувалась інформації про такі результати конкурсу: "Я часто користуюсь цим видом транспорту і не розумію навіщо сплачую гривню за проїзд, коли заходиш в тролейбус – і за поручень не хочеться братися, таке все брудне і знаходиться в плачевному стані, включаючи днище, яке провалюються під ногами. Так хоча би відчистили салон від бруду, пофарбували, відремонтували сидіння, це ж можливо!? Але не роблять це по якійсь причині. І ще, завжди спостерігаю одну і ту ж картину – відсотків 80 пенсіонери, інші – пільговики, тільки й чуєш, "посвідчення".

"Виходить, що платять за проїзд одиниці, тому й нема ніякого прибутку і підприємство мусить йти на різноманітні кроки, як ось тепер приміром зменшення робочої зміни. Зрозуміла річ, що від цього не виграють ані працівники ТТУ, ані самі пасажири. Підвищувати вартість проїзду немає сенсу, відміняти пільги можна було б тоді, коли б тролейбуси знаходились в нормальному технічному стані, а оскільки грошей нема навіть на їх утримання, то що вже тоді говорити про ремонт? На мою думку, допоки не будуть платити за проїзд всі, хто користується цим транспортом, дане підприємство так і буде на межі банкрутства," - додала пасажирка.

Вікторія ДАНИЛЮК

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини