Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Володимир Зеленський:
Володимир Зеленський: "Наші любі матусі, сестрички, донечки, дружини! Без вас ми просто біологічні ...

Я щиро вітаю всіх...

 • Володимир Зеленський:
  Володимир Зеленський: "Наші любі матусі, сестрички, донечки, дружини! Без вас ми просто біологічні ...

  Я щиро вітаю всіх...

 • Привітання Миколи Рудченка зі святом 8 березня
  Привітання Миколи Рудченка зі святом 8 березня

  Багато на долю української жінки...

 • Друзі та колеги вітають Марію Петрівну Давидюк з днем народження!
  Друзі та колеги вітають Марію Петрівну Давидюк з днем народження!

  Ви справжній, надійний, щирий та...

 • Привітання Віктора Развадовського з 8 березня
  Привітання Віктора Развадовського з 8 березня

Новини
Податкова хоче, щоб орендодавці її не забували

Податкова хоче, щоб орендодавці її не забували

16 лютого 2011
Державна податкова адміністрація в області нагадує, що Вам необхідно задекларувати дохід отриманий у вигляді орендної плати від надання нерухомості в оренду до 1 травня 2011 року. Згідно ст.3 Закону України від 22.05.03р. №889 "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі-Закон) об’єктом оподаткування у резидентів є будь-який дохід з джерелом його походження з України, в тому числі і дохід від надання майна в оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування).

Порядок сплати податку з доходів фізичних осіб, одержаних від здавання нерухомості в оренду (житловий найм) визначено пунктом 9.1. статті 9 Закону, яким, зокрема, встановлено, що податковим агентом платника податку - орендодавця при нарахуванні доходу від надання в оренду нерухомого майна іншого, ніж земельна ділянка сільськогосподарського призначення, земельна частка (пай), майновий пай, (включаючи земельну ділянку, що знаходиться під таким нерухомим майном, чи присадибну ділянку), є орендар.

При цьому об'єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше мінімальної суми орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди.

Договір оренди нерухомого майна підлягає нотаріальному посвідченню, при цьому нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про такий договір податковому органу за основним місцем проживання платника податку - орендодавця.

Подання декларації - це не лише конституційний обов'язок кожного громадянина та обов'язок, регламентований Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб", а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток регіонів та добробут громадян. Отже, бережіть свій час, заздалегідь задекларуйте отримані доходи, не чекайте 30 квітня 2011 року – кінцевої дати подання Декларації про доходи!

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларації про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, наведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, визначена статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення в редакції від 07.12.1984 (зі змінами та доповненнями), та тягне за собою попередження або накладання штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за теж саме правопорушення, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На головну сторінку

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини