Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО
Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО

Цікаве фото фонтану на Михайлівській...

 • Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО
  Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО

  Цікаве фото фонтану на Михайлівській...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

Новини
Соліст групи "Авіатор" з насолодою сплатив податки

Соліст групи "Авіатор" з насолодою сплатив податки

17 лютого 2011
У цьому році вже звичний для українців процес декларування доходів за звітний рік хоч і відбувається у відповідності до норм Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», проте містить в собі деякі відмінності від минулорічної кампанії. Податковий кодекс вніс свої корективи у процедуру подання податкових декларацій: свої доходи за 2010 рік - і з метою сплати податкового зобов'язання, і з метою отримання податкового кредиту - громадяни декларуватимуть до 1 травня.

Вже стало традицією, що видатні спортсмени, відомі артисти, зірки шоу-бізнесу власним прикладом надихають своїх земляків сплачувати податки.

Своє ставлення до виконання обов'язку громадянина України задекларувати свої доходи висловив Ігор Воєвуцький - соліст групи «Авіатор» з яким зустрілася головний державний податковий інспектор відділу адміністрування майнових податків управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Житомирі Лідія Лайпольт.

- Ігоре, Вам відомо, що з 1 січня розпочалася кампанія з декларування доходів громадян. Як ви ставитеся до цього процесу?

- Я думаю, що кожна людина знає про те, що потрібно декларувати доходи. Адже це не можливо не знати. На телебаченні, радіо і в пресі податківці розповідають про прийнятий Податковий кодекс і про щорічну кампанію з декларування доходів громадян. Дотримання громадянами своїх конституційних обов'язків з декларування доходів є свідченням високого рівня податкової культури і поваги до своєї країни. А повага до країни - це необхідний атрибут цивілізованого суспільства. Податки є важливим засобом сприяння різним стратегіям суспільного розвитку. Сплачуючи податки, ми допомагаємо малозабезпеченим, соціально незахищеним верствам населення. Головна сила держави - у його народі, а багатство – у податках, які вчасно сплачуються.

- Як ви виконуєте свій конституційний обов’язок по сплаті податків?

- О! (сміється) Я вважаю себе добропорядним громадянином і сумлінним платником податків. А хіба може бути по іншому? І взагалі, часи підпільного мільйонера Корейка, який боявся і державних контролерів, і шахраїв в особах Остапа Бендера, Шури Балаганов і Паніковського, залишились у минулому: сьогодні люди не стидаються бути багатими, адже багатство – це результат наполегливої і тяжкої праці. Сучасні школярі уже не погоджуються з такою модною у радянські часи крилатою фразою: «Бідність не порок», молодь розуміє, щоб не бути бідним, треба багато працювати.

- Що б Ви, Ігоре, хотіли побажати своїм землякам в новому році?

- Головне у нашому житті – добробут та щастя в затишному домі, здорові батьки і діти, процвітаюча держава. А починається все із сумлінної сплати податків. Якщо людина щось приховує від держави, то ховає це від себе і своїх нащадків. Я бажаю всім житомирянам гарних статків. Адже, якщо у громадян будуть збільшуватися доходи, то і повнішою буде державна скарбниця.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини