Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
«Без Богдана Леськіва не буде обласної лікарні»: небайдужі виступили на підтримку керівника медичног ...
«Без Богдана Леськіва не буде обласної лікарні»: небайдужі виступили на підтримку керівника медичног ...

Як виявилося, на протест вийшли...

 • «Без Богдана Леськіва не буде обласної лікарні»: небайдужі виступили на підтримку керівника медичног ...
  «Без Богдана Леськіва не буде обласної лікарні»: небайдужі виступили на підтримку керівника медичног ...

  Як виявилося, на протест вийшли...

 • З'явилося моторошне фото самогубця з пішохідного мосту у Житомирі. Дітям, жінкам та вразливим людям ...
  З'явилося моторошне фото самогубця з пішохідного мосту у Житомирі. Дітям, жінкам та вразливим людям ...

 • У Житомирі правоохоронці встигли зупинити молодика за мить до фатального кроку. ФОТО
  У Житомирі правоохоронці встигли зупинити молодика за мить до фатального кроку. ФОТО

  За мить до того, як...

 • Так называемая война Зеленского против олигархов - одна видимость
  Так называемая война Зеленского против олигархов - одна видимость

  Это просто способ зачистить политическое...

Новини
Представники ЗМІ відвідали житомирський завод

Представники ЗМІ відвідали житомирський завод

18 лютого 2011
17 лютого заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Куницький, начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Василь Сухораба разом з представниками ЗМІ відвідали Житомирський завод металевих конструкцій. Як повідомив під час спілкування з журналістами Віктор Куницький, метою візиту було ознайомлення з позитивним досвідом діяльності підприємства, яке має гарні має перспективи розвитку.

За сьогоднішніх непростих умов воно нарощує об’єми виробництва продукції, яка відповідає європейським стандартам якості, активно залучає інвестиції на модернізацію устаткування (біля 2 млн. євро має надійти на підприємство за останньою угодою з французькими інвесторами). Окрім того, Житомирський завод металевих конструкцій може слугувати прикладом для інших підприємств у питанні соціального захисту своїх працівників.

Віктор Куницький також охарактеризував загальну динаміку промислового розвитку в області, наголосивши, що за результатами 2010 року всі галузі забезпечили приріст промислового виробництва до попереднього року в цілому на 8,2 відсотка. Особливо радує, що торік покращались показники ефективності виробництва. Ця позитивна динаміка, за словами Віктора Куницького, зберігається і за результатами діяльності у січні 2011 року. Зростання промислового виробництва значною мірою залежить від об'ємів інвестицій, що направляються на будівництво нових і модернізацію існуючих виробництв. Тому активізація інвестиційно-інноваційної діяльності є пріоритетом для обласної влади і голови облдержадмінінстрації Сергія Рижука, який особисто зустрічається з кожним інвестором, готовим працювати на теренах області. Створена робоча група зі сприяння реалізації інвестиційних проектів. Особливий акцент буде зроблено на реалізації інвестиційних проектів інноваційного характеру, оскільки інновації – це один із вирішальних чинників підвищення ефективності виробництва та забезпечення стабільного розвитку підприємств.

Довідкова інформація: Житомирський завод металевих конструкцій (Генеральний директор Микола Іванович Дуда) працює на ринку виробництва будівельних металоконструкцій з 1972 року. З початку виробничої діяльності випущено понад 1 млн. т будівельних металоконструкцій. Завод виготовляв металоконструкції для будівництва підприємств у м.Житомирі: “Верстатів-автоматів”, “Хімволокно”, “Вібросепаратор”, “ЖЗОК” та інших.

За період діяльності підприємство змінило форму власності з державної до акціонерної і приватної.

Найбільш вагомих результатів у виробництві завод мав у 2008 році, коли обсяги реалізації продукції сягнули майже 80 млн.грн., прибуток склав 12 млн.грн., а рентабельність випуску продукції - понад 20%. Протягом 2009-2010 років на економічний стан підприємства негативний вплив мали наслідки фінансово-економічної кризи. Проте, починаючи з другого півріччя 2010 року, завантаженість виробництва значно покращилась завдяки виконанню замовлень по об’єктах до “Євро-2012”, а саме Бориспільський та Львівський термінали обсягом 3 тис. т
На заводі працює 306 працівників, у тому числі 167 робітників виробничих цехів. Середньомісячна заробітна плата у минулому році склала 2200 грн.

В 2010 році виготовлено понад 6 тис.тн будівельних металоконструкцій на суму 63 млн.грн.

За результатами року отримано фінансовий прибуток 2 млн.грн.

Сплачено 3,5 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів, а також 3,0 млн.грн. - до фондів соціального страхування.
На сьогодні підприємство пропонує потенційним споживачам виготовлення металоконструкцій будь-якої інженерної складності у найкоротші терміни. Система управління якістю продукції повністю сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001.

На поточний рік підписано ряд угод з французькою компанією “Vernet” на поставку ТОВ “ЖЗМК” у другому кварталі нових сучасних автоматизованих ліній на загальну суму 2 млн. євро. Зазначене обладнання значно збільшить виробничі потужності підприємства та дозволить підвищити якість продукції.

Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини