Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Другий тур
Другий тур "мерських" виборів в Житомирі запланований на 15 листопада

За попередніми даними екзит-полу, серед...

 • Другий тур
  Другий тур "мерських" виборів в Житомирі запланований на 15 листопада

  За попередніми даними екзит-полу, серед...

 • Найпотужніші ліки з Європи від коронавірусу не порятували Ірину Синявську
  Найпотужніші ліки з Європи від коронавірусу не порятували Ірину Синявську

  Житомиряни досі в шоці від...

 • Явка виборців у Житомирі станом на 12:00
  Явка виборців у Житомирі станом на 12:00

  Ще вчора були зміни у...

 • У Житомирі померла легенда радянської торгівлі Ольга Глибовець
  У Житомирі померла легенда радянської торгівлі Ольга Глибовець

  У Житомирі померла легенда житомирської...

Новини
Відбулось засідання тристоронньої соціально-економічної ради

Відбулось засідання тристоронньої соціально-економічної ради

8 червня 2011
7 червня 2011 року відбулось засідання тристоронньої соціально-економічної ради при голові облдержадміністрації.
Засідання пройшло під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Олещенка, у роботі засідання взяв участь заступник голови Віктор Балюрко.
Рада розглянула два основних питання: про стан організаційного та фінансового забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році та про фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств.
Микола Олещенко подякував представникам роботодавців та профспілок за участь у роботі тристоронньої ради і проаналізував роботу з оздоровлення та відпочинку дітей. Минулого року, зазначив він, було оздоровлено 50% дітей. Перевірки, що проводилися в оздоровчих закладах, мали задовільні результати. Певна робота вже проведена цього року на місцях відділами освіти.
Микола Олещенко зауважив, що збільшується кількість захворювань, зросла інвалідність дітей у порівнянні з минулим роком. Отже, завдання, яке стоїть зараз, - максимально, якісно, без жодних проблем оздоровити дітей Житомирщини.
Начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула зазначила, що більшість оздоровчих закладів області пройшла держану реєстрацію. Створений і працює обласний штаб з питань оздоровлення дітей, аналогічні штаби є в кожному районі області. 18 з 20-ти оздоровчих закладів готові до прийому дітей. У цьому році планується оздоровити, повідомила Раїса Гула, 60% дітей від 7 до 16 років, а це 80 тисяч 400 хлопчиків і дівчаток. У літніх таборах відпочинуть 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 70% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Цього року на оздоровлення та відпочинок дітей планується використати більше 12 мільйонів гривень. Вартість путівки цього року складає 1640-2100 гривень, а батьківська доплата – від 750 до 1300 гривень.
Серед основних завдань, що стоять перед управліннями облдержадміністрації, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності спільно з Федерацією профспілок області, державною санітарно-епідеміологічною службою області, управлінням Держгірпромнагляду області, УМВС України в Житомирської області щодо оздоровчої кампанії, тристороння рада визначила такі:
- вжити заходів для проведення належного літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2011 році;
- забезпечити збереження мережі дитячих оздоровчих закладів області, не допускати їх перепрофілювання та використання не за призначенням;
- періодично проводити перевірку щодо безпечного відпочинку дітей в оздоровчих таборах;
- забезпечити виконання вимог чинного законодавства щодо проведення закупівель путівок за кошти обласного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2011 року.
Щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств вирішено забезпечити відкриття нових відділень з пріоритетних видів спорту із відповідним фінансуванням; передбачати видатки на придбання спортивного інвентарю та проведення навчально-спортивної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств області в межах, не менше 10% від загального фінансування спортивного закладу.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків
з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини