Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирський волейбольний клуб
Житомирський волейбольний клуб "Житичі" не розраховується зі своїми гравцями

Гравець житомирського волейбольного клубу "Житичі"...

 • Житомирський волейбольний клуб
  Житомирський волейбольний клуб "Житичі" не розраховується зі своїми гравцями

  Гравець житомирського волейбольного клубу "Житичі"...

 • На території Житомирського району - два вибухи внаслідок ракетного удару.
  На території Житомирського району - два вибухи внаслідок ракетного удару.

  На території Житомирського району підтверджено...

 • Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією
  Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією

  Шукають ухилянтів від сплати податків...

 • Футболіста із Житомира оцінили в 20-22 мільйони євро
  Футболіста із Житомира оцінили в 20-22 мільйони євро

  Ціна на зірку світового футболу...

Новини
'Завдяки

Завдяки земельній реформі сільські громади отримають додаткові живі кошти на розвиток інфраструктури

23 червня 2011
Після збільшення нормативної грошової оцінки землі сільськогосподарського призначення та інвентаризації земель державної і комунальної власності, що відбудуться в рамках земельної реформи, сільські та селищні ради отримають додаткові живі кошти у вигляді податків та орендної плати. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Микола Безуглий.

За словами Миколи Безуглого, одним з кроків по реалізації земельної реформи стане збільшення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення приблизно на 70% – до 19,5 тисяч гривень за гектар. В результаті плата за оренду таких земель збільшиться в середньому до 600-700 грн. за гектар на рік. Таким чином, якщо розмір середнього паю в Україні дорівнює 4 га, кожен селянин буде отримувати щорічно принаймні 2,5 тис. грн. в якості орендної плати.

«Звідси і прибутковий податок, який сплачується з усієї орендної плати, також буде більшим для відповідної сільської громади», – зазначив заступник Міністра.

Також, за словами Миколи Безуглого, існує доручення Президента України перераховувати в бюджет місцевих сільських та селищних рад кошти в розмірі 1% від нормативної вартості землі. Це ще близько 200 грн. за кожний гектар сільської землі.

Окрім того, місцеві громади отримають нове джерело доходів у вигляді плати за оренду земель, які раніше не використовувались або використовувались без достатніх правових підстав. За даними Мінагрополітики, на сьогодні біля 1,8 млн. га складають землі невитребуваних паїв, ще 1,4 млн. га – землі відумерлої спадщини. Після інвентаризації земель державної і комунальної власності, що буде проведена в рамках земельної реформи, сільські та селищні ради зможуть здавати ці землі в оренду. «Тобто ми маємо щонайменше 3 млн. га земель, які відразу після завершення земельної реформи надійдуть у розпорядження місцевих громад. 600 грн. орендної плати з 3 млн. га – це 1,8 млрд. грн., які додатково надійдуть у вигляді орендної плати напряму в бюджети сіл та селищ», – відзначив Микола Безуглий. Ці гроші можуть бути направлені на вирішення соціальних питань сільської місцевості та розвиток інфраструктури сіл.
Джерело статті: AgroNews

На головну сторінку

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини