Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
«Уроды, в стране карантин, а им пофиг…»
«Уроды, в стране карантин, а им пофиг…»

Що пишуть житомиряни про намір...

 • «Уроды, в стране карантин, а им пофиг…»
  «Уроды, в стране карантин, а им пофиг…»

  Що пишуть житомиряни про намір...

 • Житомирська
  Житомирська "Клітка" у парку Гагаріна: яка її подальша доля? ФОТО

  Колись улюблений житомирянами танцювальний майданчик...

 • Карантин - это не средство борьбы с вирусом. Все равно все переболеют
  Карантин - это не средство борьбы с вирусом. Все равно все переболеют

  Карантин- это не средство борьбы...

 • ПЕРША СЕСІЯ СЕРГІЯ СУХОМЛИНА: ЦІКАВО, АЛЕ - БЕЗ СЕНСАЦІЙ
  ПЕРША СЕСІЯ СЕРГІЯ СУХОМЛИНА: ЦІКАВО, АЛЕ - БЕЗ СЕНСАЦІЙ

  Перша (установча) сесія Житомирської міської...

Новини

Житомирщина приваблива для інвесторів. Це підтвердила презентація інвестиційного потенціалу Житомирського регіону

14 вересня 2011
Сьогодні, 14 вересня 2011 року у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України відбулась презентація інвестиційного потенціалу Житомирського регіону.

У презентації інвестиційних можливостей регіону взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, керівництво Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, інших органів державної влади, міжнародних організацій, регіональних партнерів іноземних держав, а також представників 80 – ти найпотужніших вітчизняних та іноземних компаній, більш ніж 20 банківських та фінансових установ, інших підприємств і організацій, які вже працюють або мають намір працювати на теренах Житомирського регіону. Також запрошено представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, представників центральних та регіональних ЗМІ.

Важливою подією масштабного інвестиційного заходу стала низка меморандумів про співпрацю, підписаних між Житомирською облдержадміністрацією та ПВП „Сіріус” (щодо будівництва гірничо-металургійного комбінату на території Володарсько-Волинського району), ТОВ „ТІС Полісся” (щодо будівництва потужного екструзійного виробництва у Баранівському районі), президентом компанії Укреін Агрі Сас Мішелем Терещенком (відновлення роботи Володарсько-Волинського льонопереробного заводу), ТОВ „Укртранслейл” (відновлення роботи діючих та будівництво нових малих гідроелектростанцій).

Під час проведення заходу відбулося урочисте підписання низки угод та меморандумів, Меморандумів про співпрацю між Житомирської облдержадміністрацією та ПВП «Сіріус» щодо реалізації проекту «Будівництво гірничо-металургійного комбінату ПВП «Сіріус» загальною вартістю 2,2 млрд.дол. США та ТОВ «Лінен оф Десна» з реалізації проекту «Реконструкція та відновлення виробництва Володарсько-Волинського льонозаводу» та інші.
Підписаний меморандум між Житомирською облдержадміністрацією та Інститутом географії Національної Академії наук України скріпив домовленості у питаннях гармонізації екологічних, економічних та соціальних інтересів регіону, Угода про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між обласними державними адміністраціями Запорізької та Житомирської областей. Відбулось підписання документу про співробітництво і з важливим економічним партнером регіону – Гомельською областю Республіки Білорусь.

На головну сторінку

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини