Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО
У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО

Бабуся чомусь раптом побігла на...

 • У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО
  У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО

  Бабуся чомусь раптом побігла на...

 • У Зарічанах затримали
  У Зарічанах затримали "чорних" лісорубів. ФОТО

  Жителів села Зарічани Житомирського району...

 • "Санта-Барбара" у Житомирській обласній владі: "Даст іст фантастіш"

  Здавалося б, великий будинок Житомирської...

 • Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто
  Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто "підклав свиню" Сергію Сухомлину?

  У Житомирі зовсім недовго «гуляла»...

Новини
У Житомирі штрафуватимуть за неукладання договорів на вивіз сміття
15 грудня 2011
Збирання побутових відходів є основним завданням санітарного очищення населеного пункту і здійснюється спеціальними автомобілями комунальних підприємств та підприємств-перевізників, що визначені виконавцями послуг на конкурсних засадах.

Виконавцями послуг із збирання, вивезення, захоронення або утилізації твердих побутових відходів і негабаритних відходів у місті є: ТОВ «Грінко-Житомир», ТОВ «Світ-Еко», КАТП-0628, ПП «ВЖРЕП-4», КВЖРЕП №11 - повідомляють в управлінні житлового господарства міської ради.

Для збирання та тимчасового зберігання побутових відходів у місті, використовуються контейнери євростандарту та частково використовуються контейнери відкритого типу, які поступово замінюються на нові.

Близько 74% населення охоплено послугами із вивезення побутових відходів. У зв’язку з неповним охопленням послуги, щорічно утворюється велика кількість несанкціонованих звалищ, причому більша частина їх знаходиться в межах приватної житлової забудови.

Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.11.11 № 7/21-14933 щодо необхідності укладення договорів на послуги з вивезення побутових відходів між споживачем та виконавцем послуг, вищевказаним перевізникам доручено посилити роботу щодо укладання договорів на вивіз побутових відходів з приватної житлової забудови.

Відносини у сфері надання послуг з вивезення побутових відходів між споживачем і виконавцем мають здійснюватися лише на підставі типових договорів, незалежно від статусу споживача (фізична чи юридична особа).

Згідно із ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» Правила благоустрою території населеного пункту – нормативно-правовий акт, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою та включає вимоги до санітарного очищення територій та інші вимоги, передбачені цим та іншими законами, в тому числі і вимоги щодо необхідності заключати договори на послуги з вивезення побутових відходів.

У разі відсутності зазначеного договору, тобто порушення вимог щодо поводження з відходами та правил благоустрою території населених пунктів, статтями 82 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
zthata.com.ua

На головну сторінку


Від Михаил 13 лютого 2012 14:34:
Это касается только "приватної житлової забудови".

Заключение договора на вывоз мусора с владельцами квартир в многоквартирном доме противоречит существующему законодательству, а именно:

1. Статья 29 Закона Украины «О жилищно-коммунальных услугах» предусматривает, что все договора на предоставление жилищно-коммунальных услуг в многоквартирном доме заключаются между владельцем квартиры и балансодержателем дома. Так как предприятие по вывозу мусора не является балансодержателем дома, то заключение с ним договора является нарушением действующего законодательства.

2. Правилами предоставления услуг по вывозу бытовых отходов, утверждёнными Постановлением Кабинета Министров Украины № 1070 от 10 декабря 2008 года, заключение договоров предусмотрено между предприятием по вывозу мусора и владельцем (балансодержателем) жилого дома. Владелец квартиры не является ни владельцем дома, ни балансодержателем. Заключение договора между владельцем квартиры и предприятием по вывозу мусора является нарушением Правил предоставления услуг по вывозу бытовых отходов.
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Новини