Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня
Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Останніми днями ледь не щодня...

 • Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня
  Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

  Останніми днями ледь не щодня...

 • У Житомирі з'явився новий
  У Житомирі з'явився новий "морський" заклад, який входить до загальноукраїнської мережі

  А ви вже встигли відвідати...

 • Аварія на перехресті вулиць Івана Мазепи та Гоголівської у Житомирі. ФОТО
  Аварія на перехресті вулиць Івана Мазепи та Гоголівської у Житомирі. ФОТО

  На перехресті вулиць Івана Мазепи...

 • Під Тетерівкою збили людину. ФОТО
  Під Тетерівкою збили людину. ФОТО

  Тільки що на трасі "Житомир-Чуднів"...

Новини

На харчування дітей житомирська міськрада виділила 6,5 млн. грн

3 січня 2012
Для зростання здорового розвинутого учня, для виховання особистості та для засвоєння нових знань, умінь та навичок необхідне повноцінне харчування. З цим погоджуються не тільки управління освіти міської ради та дирекції навчальних закладів, а й батьки та їх діти. Тому значний обсяг роботи чи то школи, чи то дитячого садочку, чи будь-якого навчального закладу спрямований на забезпечення організації повноцінного харчування.

Не дивлячись на труднощі, пов’язані з недостатнім фінансуванням, харчування дітей забезпечується в повному обсязі. Всі діти 1-4-х класів та діти пільгових категорій харчуються за рахунок міського бюджету. Діти в дитячих садочках харчуються на 50% за рахунок коштів з міського бюджету, а на інші 50% - за рахунок батьків шляхом співфінансування.

Суб'єктам господарювання, які стали переможцям конкурсних торгів надаються в безоплатне користування виробничі приміщення (харчоблоки), обладнання шкільних їдалень на період надання послуг з організації гарячого харчування (послуг їдалень). Відбувається це відповідно договорів, укладених за результатами конкурсних торгів між управлінням освіти Житомирської міської ради та суб’єктами господарювання.

Примірне двотижневе меню в їдальнях намагаються урізноманітнювати, хоча це складно зробити в межах суми, встановленої рішенням міськвиконкому №93 від 2008 року. Відповідно до нього вартість сніданку для дітей 1-4-х класів становить 4 грн. 20 коп. Це сума, яка виділяється з міського бюджету. Для пільгових категорій дітей забезпечується обід на суму 6 грн. Діти ясельної групи харчуються на 7 грн., з яких половину сплачують батьки, а іншу половину оплачено за рахунок коштів з міського бюджету. Для дітей дошкільного віку харчування коштує 9 грн. теж шляхом співфінансування. Проте планується збільшити вартість харчування і на розгляді вже є проект рішення міськвиконкому для того, щоб розроблене примірне двотижневе меню відповідало забезпеченню натуральних норм харчування на 80-85%, а не на 70% по садочках та 47% по школах як це зараз вдається зробити відповідно існуючого рішення.

Отже, не дивлячись на деякі складнощі, діти дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів не відчувають дефіциту в продуктах, порції не зменшують, всі харчуються повноцінно та збалансовано і завдяки відповідальній діяльності адміністрацій навчальних закладів та приватним підприємцям забезпечуватися харчування дітей в повному обсязі.

На 2012 рік в міському бюджеті збільшено видатки на забезпечення харчування дітей на 6,5 млн. грн.

На головну сторінку

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Новини