Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Денис Єлісевич. Зеленський намагається врятувати Павелка? Футбол в Україні – болото. Нарік, Порошенк ...
Денис Єлісевич. Зеленський намагається врятувати Павелка? Футбол в Україні – болото. Нарік, Порошенк ...


 • Денис Єлісевич. Зеленський намагається врятувати Павелка? Футбол в Україні – болото. Нарік, Порошенк ...
  Денис Єлісевич. Зеленський намагається врятувати Павелка? Футбол в Україні – болото. Нарік, Порошенк ...

 • Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь
  Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь

  Завтра в Житомирській Обласній Раді...

 • Страшна ціна брехні президента Зеленського
  Страшна ціна брехні президента Зеленського

  Страшна ціна брехні президента Зеленського...

 • Онлайн-трансляція виконавчого комітету міської ради
  Онлайн-трансляція виконавчого комітету міської ради

  Онлайн-трансляція позачергового засідання виконавчого комітету...

Новини

На Житомирщині відкриті сервісні центри обслуговування платників податків

20 квітня 2012
Центри обслуговування платників податків урочисто відкрито у містах Житомирі та Малині. Філософію спілкування із 34,5 тисячами платниками податків м. Житомира та 3,7 тисячами - м. Малина планують докорінно змінити податківці даних регіонів.

Досягнення основної мети - перехід з фіскальної на добровільну сплату податків повинні забезпечити найкращі фахівці податкових інспекцій шляхом надання якісних послуг по складанню податкової звітності, забезпеченню повної обізнаності в перипетіях податкового законодавства, отриманню адміністративних послуг.

В урочистому відкритті сервісного центру у м. Житомирі взяли участь: голова Державної податкової служби у Житомирській області Сергій Шинкаренко, заступник голови ДПС у Житомирській області Михайло Попов, голова ради ТВ АППУ Світлана Забавська, начальник ДПІ у м.Житомирі Володимир Гірук, платники податків, представники засобів масової інформації.

Присутнім презентовано зали та інформаційні стенди зі зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку, зазначено телефони «Пульсу податкової» та Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України.
Під час урочистого відкриття центру голова ДПС у Житомирській області Сергій Шинкаренко наголосив, що центри обслуговування платників податків, які відкриваються у рамках програми модернізації та реформування ДПС України та наближують якість надання послуг до рівня світових стандартів, незабаром функціонуватимуть в усіх 14 податкових інспекціях області.

Сергій Шинкаренко висловив переконання у тому, що подальший розвиток податкової служби має базуватись на покращенні механізму дотримання вимог податкового законодавства за рахунок забезпечення умов для підвищення рівня добровільного виконання платниками податків своїх зобов’язань та на високому професіоналізмі партнерів.

Податківці впевнені, що забезпечення значного зниження витрат робочого часу, пов’язаних із виконанням податкових зобов’язань буде достойно оцінено платниками податків, а надання повного спектру якісних послуг з боку податкової служби сприятиме поліпшенню умов для партнерських взаємовідносин із головною ланкою податкового процесу.

У найближчих планах податківців Житомирщини – облаштування найбільших сервісних центрів терміналами з метою сплати податків, не виходячи із приміщення центру та на протязі травня відкриття ще 12 центрів обслуговування платників податків у всіх ДПІ області.

На головну сторінку

«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини