Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто і навіщо лякав українців великою війною?
Хто і навіщо лякав українців великою війною?

Ніхто не порахував скільки українців...

 • Хто і навіщо лякав українців великою війною?
  Хто і навіщо лякав українців великою війною?

  Ніхто не порахував скільки українців...

 • Як через добу виглядає місце загибелі чоловіка, що стрибнув з мосту у Шодуарівському парку? ФОТО
  Як через добу виглядає місце загибелі чоловіка, що стрибнув з мосту у Шодуарівському парку? ФОТО

  Вчора між 11:00 та 11:30...

 • Олена Галагуза: «Посадять демонстративно одне, а зріжуть нишком тисячі дерев?»
  Олена Галагуза: «Посадять демонстративно одне, а зріжуть нишком тисячі дерев?»

  У День довкілля чиновники, посадовці...

 • У департаменті освіти розповіли, скільки в Житомирі вчителів перехворіли на Covid та скільком зробил ...
  У департаменті освіти розповіли, скільки в Житомирі вчителів перехворіли на Covid та скільком зробил ...

  Станом на 16 квітня на...

Новини

Відкриття виставки «Любарські обрії»

6 серпня 2011
5 серпня в Любарі відкрилась фотовиставка «Любарські обрії» присвячена Дню Незалежності. Це дійство стало святом для всього містечка. А починалося все так.
Сім одержимих фотохудожників вирушили на пошуки цікавих фотокадрів до Любарського краю. Після гомінливого та задимленого мегаполісу мальовничий куточок Житомирщини здався справжнім раєм. А гостинні любарчани зустріли фотомитців із непідкупною щирістю. Тут завжди раді добрим людям!
Фотопленер «Любарські обрії» вийшов за рамки традиційного мистецького заходу. І мав ще одну благородну мету - відкрити цей благодатний край для туристів. Кожен кущ і кожен камінь тут має тінь історичного минулого.
Одним з об’єктів зйомок стало помістя князів Острозьких в Чорториї. У трактуванні фотохудожника Олександра Колісного старі сходи – ніби сходи в небо, які охороняє суворий Змій... А Євген Шваб знайшов ракурс, де старовинна будівля, зведена над річкою, нагадує середньовічний французький замок і відносить нас у легендарну давнину...
Не могли оминути фотографи ще одне цікаве місце – село Великі Деревичі, яке зберігає і свої легенди, що передаються з вуст у вуста, і вже невідомо, де правда, а де вигадка... Історичний пам’ятник «Городище» – колишній центр древлянського племені, пам’ятка археології загальнодержавного значення. Згадується ще в Іпатіївському літописі. Тепер на місці людного поселення- лише великий камінь. Один з князів, що тут правив, впав у немилість Данили Галицького і за зв’язки з татарами був покараний, а військо його знищене. Річка Деревичка – нагадує про жорстокі звичаї того часу. Тоді на місцину було накладено табу – поруч нічого не будувати – тому поблизу не зводили ніяких поселень.
Вінець усіх творчих зусиль – велика фотовиставка у любарському будинку культури. Урочисто відкриваючи виставку, голова адміністрації Віктор Захарчук висловив надію на те, що такий важливий культурний захід стане традиційним, і відкриє Україну для Європи та світу, пожвавить інвестиційні програми, внесе свій вклад у перетворення України на сучасну європейську державу. Керівник проекту Валеріан Антонович подякував любарчанам за їхню активну участь у проекті, а також висловив подяку і керівництву району, і Житомирському земляцву у Києві, зокрема його віце-президенту – Анатолію Бачинському, під патронатом якого відбувався фотопленер. Глядачі змогли побачити і фоторепортаж, як проходив пленер. У ході виставки були відкриті нові імена, місцеві таланти, проведена вікторина, на глядачів чекали сюрпризи та дарунки.


Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

Відкриття виставки «Любарські обрії»

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини