43-річний житомирянин, замах на вбивство...

• У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»
    У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

На Чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту перемогли вогнеборці з Малина

19-05-2017
На Житомирщині завершився триденний Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського, колишнього керівника рятувальної служби області.

Останній день змагань та нагородження переможців відбулось сьогодні, 19 травня, на базі спортивного комплексу Управління ДСНС в Житомирській області.

Чемпіонат області з ППС проходив у 5 видах змагань, максимально наближених до реальних складнощів у ліквідації пожеж. Зокрема, необхідно було подолати 100-метрову смугу з перешкодами, за допомогою штурмової та висувної драбин здійнятися на 3-4 поверхи навчальної башти.

У пожежній естафеті «4 етапи по 100 метрів» учасники долали спортивний будиночок, паркан, бігли по колоді, на ходу з’єднували пожежні рукави та гасили вогнегасником палаюче багаття.

Завершились змагання бойовим розгортанням від пожежного автомобіля з подачею води в умовний осередок займання.

У загальному підсумку серед рятувальників державних пожежно-рятувальних частин першість посіла команда з ДПРЧ-13 м. Малин, другими стали вогнеборці ДПРЧ-1 м. Житомир та третє місце здобули бійці аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в Житомирській області.

19 травня змагання завершилися перемогою 37-го професійного пожежного посту м. Коростень, 2 місце у вогнеборців з Лугин (ДПРЧ-7) та рятувальники смт Іршанськ (ППЧ-28) стали третіми.

Переможці отримали перехідний кубок Чемпіонату, медалі та грамоти.