Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Четыре хохмы для украинского народа
Четыре хохмы для украинского народа

Говорят, в Украине 50% населения...

 • Четыре хохмы для украинского народа
  Четыре хохмы для украинского народа

  Говорят, в Украине 50% населения...

 • В Черняхівське пологове відділення приїжджають народжувати не лише з навколишніх районів, а й з інши ...
  В Черняхівське пологове відділення приїжджають народжувати не лише з навколишніх районів, а й з інши ...

  5 висококваліфікованих акушер-гінекологів, 2 неонатолога,...

 • Юрій Павленко: Кожен представник ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Житомирщини є і завжди буде опорою для вчителів ...
  Юрій Павленко: Кожен представник ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Житомирщини є і завжди буде опорою для вчителів ...

  На цьому наголосив народний депутат...

 • День Ліщина-2018 найперше запам'ятається відкриттям відремонтованого дитсадка та концертним виступо ...
  День Ліщина-2018 найперше запам'ятається відкриттям відремонтованого дитсадка та концертним виступо ...

  Уже звично для населених пунктів...

Новини
У День міста житомиряни ознайомилися з «Істиною-Добротою-Терпінням»
У День міста житомиряни ознайомилися з «Істиною-Добротою-Терпінням»
10 вересня 2018
Група киян вирішила незвично привітати жителів Житомира з Днем міста. У неділю на вулиці Михайлівській вони навчали всіх охочих енергетичних вправ Фалунь Дафа, які мають оздоровчий ефект.

За словами однієї з учасниць заходу, Ганни, попри те, що практика самовдосконалення Фалунь Дафа зародилася в Китаї, вона стала близькою людям усього світу незалежно від національності, віросповідання та соціального статусу. Вона позитивно впливає не тільки на фізичне здоров’я, але й на душевний стан. В основі Фалунь Дафа лежить поліпшення характеру згідно з принципом «Істина-Доброта-Терпіння». У повсякденному житті людина аналізує свої вчинки й виправляє думки. Сьогодні психологи кажуть, що «всі хвороби від нервів», тож усунувши негативне мислення, можна допомогти й своєму тілу. Енергетичні вправи Фалунь Дафа сприяють тому, щоб очистити організм та зарядитися позитивною енергією.

Практику Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) було відкрито громадськості 1992 року в Китаї. Нині ж нею займаються і в багатьох інших країнах, зокрема в Україні. Численні нагороди та медичні дослідження свідчать про позитивний ефект цієї системи. А її засновника, майстра Лі Хунчжи, двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру. Він також отримав премію Сахарова за свободу думки та багато інших нагород.

Багато житомирян зацікавилося цією практикою. Тренер з аеробіки сказала, що хотіла б на своїх заняттях чергувати фізичне навантаження з такими енергетичними вправами. Вона додала, що дуже важливо змінювати себе ізсередини, адже від мозку імпульси йдуть по всьому тілу. Правильно налагодивши душевний стан, можна вилікуватися й від хвороб. Один з житомирян сказав, що має проблеми із хребтом і розуміє, що вилікуватися можна не тільки за допомогою ліків чи гімнастики. Він уважає, що також слід докорінно змінити себе.

Деякі мешканці міста зазначили, що вже колись виконували енергетичні вправи цігун або йоги й хочуть відвідати заняття з Фалунь Дафа. Гарна новина полягає в тому, що кожен охочий може навчитися, просто переглянувши відеоінструкцію на сайті falundafa.org Там само розміщено й головну книгу цієї практики «Чжуань Фалунь», де викладено основи самовдосконалення, розказано про взаємозв’язок між хворобами та вчинками людини, пояснено, чому важливо й корисно бути доброю людиною.

Однак, попри велику світову підтримку, у Китаї Фалунь Дафа зазнає жорстоких переслідувань панівної комуністичної партії. 1999 року тогочасний генсек компартії одноосібно вирішив розпочати репресії проти Фалуньгун, оскільки кількість людей, які ним займалися, значно перевищила кількість членів компартії. Через страх утратити ідеологічний контроль над масами він наказав «підірвати їхню репутацію, розорити фінансово й знищити фізично». Унаслідок цих переслідувань чимало невинних людей було запроторено до в’язниць, де вони зазнали катувань, багато хто загинув, безліч сімей було зруйновано.

Убивства та репресії, спрямовані проти послідовників Фалуньгун, засудили уряди багатьох країн. І нині в усьому світі люди вільно практикують цей метод, здобуваючи неабияку користь для тіла й душі.

У День міста житомиряни ознайомилися з «Істиною-Добротою-Терпінням»

У День міста житомиряни ознайомилися з «Істиною-Добротою-Терпінням»

У День міста житомиряни ознайомилися з «Істиною-Добротою-Терпінням»

На головну сторінку

Загрузка...

Від Диана 10 вересня 2018 15:40:
Какие молодцы!)
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини