Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

Немає меж обуренню житомирян та...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "На роботу вони людей не пускають. А в церкву - ідіть, будь ласка, святкуйте, заражай ...

Новини
Рижук порадився з прокурором області

Рижук порадився з прокурором області

1 лютого 2011
1 лютого під головуванням прокурора Житомирської області, державного радника юстиції 3 класу Микола Франтовського відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Житомирської області, на якій було розглянуто питання «Про стан законності, протидії злочинності та корупції в області». У нараді взяв участь голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Участь у нараді також взяли в.о. голови Житомирського апеляційного суду Крижанівський Владислав Вікторович, начальник УМВС в Житомирській області Івакін Юрій Володимирович, начальник Управління СБУ в Житомирській області Наумов Олександр Вікторович, начальник Житомирської митниці Тимошенко Микола Михайлович та інші представники відомств, управлінь, організацій, керівники структурних підрозділів прокуратури області, міськрайпрокурори, начальники міськрайвідділів УМВС в області.

Виступаючи перед учасниками наради, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук високо оцінив співпрацю обласної державної адміністрації і органів прокуратури області. Одним із прикладів її ефективності, на переконання очільника області, є зменшення вдвічі заборгованості з виплати заробітної плати, яке стало можливим в результаті спільних дій органів виконавчої влади та правоохоронних органів. Сергій Рижук також повідомив, що за приписами органів прокуратури області ним було відмінено цілий ряд рішень райдержадміністрацій як таких, що суперечать чинному законодавству, у тому числі стосовно земельних питань.

На переконання голови облдержадміністрації, захист прав і свобод громадян є головним завданням й органів влади, і правоохоронних органів. Відкриття у Житомирі апеляційного адміністративного суду, до якого може звернутися кожен громадянин, у тому числі з позовом проти свавілля державних чиновників, є свідченням того, що судова, адміністративна реформи, ініційовані Президентом України Віктором Януковичем, вже почали діяти.

Одним із важливих чинників поліпшення криміногенної ситуації в області Сергій Рижук назвав стабілізаційні процеси в економіці, підвищення розміру заробітних плат, пенсій, зниження рівня безробіття. За минулий рік в області вдалося значно покращити показники промислового розвитку, підвищився середній рівень зарплат, збільшено пенсії, але ситуація зі злочинністю залишається складною і для її виправлення, на переконання Сергія Рижука, сьогодні потрібно скоординувати зусилля всіх гілок влади, правоохоронних органів, громадських організацій, відомств та установ.

Довідково:
Загальна кількість зареєстрованих у 2010 році злочинів у порівнянні з минулим роком зросла на 15,1%. Особливу стурбованість викликає збільшення на 93,6 % злочинів, вчинених раніше судимими особами та неповнолітніми на 23,4%, зросла на 26,5% кількість злочинів скоєних у стані алкогольного сп’яніння, та на 9,8 % - скоєних у громадських місцях.
Кількість нерозкритих в минулому році злочинів в області зросла на 48%, з них особливо тяжких на 15%, та тяжких на 48,3%.
На 75,1% збільшилась кількість нерозкритих крадіжок, число яких сягнуло більше як двох з половиною тисяч. Значною залишається кількість нерозкритих грабежів - 145.
Минулого року підліткова злочинність набула особливого загострення. Зростання зареєстровано на 25,3 %, тоді як по державі лише на 12%.
Найбільше занепокоєння викликає ріст учнівської злочинності із 157 до 248 злочинів, у стані алкогольного сп’яніння (48 проти 34 ). Більше ніж удвічі зросла злочинність серед дітей, які раніше вчиняли злочини (73 проти 35), у тому числі у 4 рази зросла кількість злочинів вчинених особами, у яких судимість не знято і не погашено .

Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації


Рижук порадився з прокурором області

Рижук порадився з прокурором області

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини