Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Чужой
Чужой "Мерседес" и две судимости. Как пьяный рецидивист убил целую семью под Киевом

Вчера в аварии под Киевом...

 • Чужой
  Чужой "Мерседес" и две судимости. Как пьяный рецидивист убил целую семью под Киевом

  Вчера в аварии под Киевом...

 • Тренеру з боксу Леонідові Щипцю сьогодні виповнюється 75!
  Тренеру з боксу Леонідові Щипцю сьогодні виповнюється 75!

  А він, як завжди –...

 • У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО
  У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО

  Хто...

 • На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО
  На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО

  Очевидно, іншим житомирянин не заважало...

Новини
УБОЗ не знайшов хабарників серед митників та суддів
2 лютого 2011
Минулого року не відбулося якісних змін у боротьбі з організованою злочинністю, особливо слабкою залишається робота по ліквідації її економічної основи, корумпованих зв’язків. На цьому наголосив заступник прокурора області Анатолій Кондратюк у своєму виступі на нараді щодо стану законності, протидії злочинності та корупції в області.

Поза увагою УБОЗ продовжують залишатися такі пріоритетні сфери економіки як зовнішньоекономічна діяльність, паливно-енергетичний комплекс, аграрний сектор, лісопереробна галузь. Потребує активізації діяльність щодо виявлення злочинних угрупувань у сфері розробки родовищ корисних копалин.

Відсутні напрацювання по правопорушенням, пов’язаним із незаконним отриманням матеріальних благ, наданням незаконних переваг. Не виявлялися правопорушення серед працівників органів митної та прикордонної служби, судової влади, в системі освіти та охорони здоров’я.

Незважаючи на те, що упродовж 2010 року дещо збільшилася кількість (з 78 до 84) адміністративних протоколів про порушення вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією», робота спецпідрозділу УСБУ по протидії корупції викликає зауваження. За результатами розгляду 47 адміністративних справ цього підрозділу до відповідальності у вигляді штрафу притягнуто лише 34 особи. Провадження по кожній четвертій справі закрито.

Причинами цього є складання протоколів за малозначними фактами, відсутність належного супроводження адміністративних справ у судах, поверховий і однобічний збір доказів, які підтверджують наявність правопорушення та винність особи у його вчиненні, а також неповне з’ясування інших обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення справи.

До адміністративної відповідальності за протоколами спецпідрозділів притягуються посадові особи органів місцевого самоврядування, але стосовно державних службовців 3-4 категорій жодного протоколу не складено.

Органами прокуратури області у минулому році складено 34 протоколи про корупційні діяння, що становить майже третину від загальної кількості виявлених корупційних діянь іншими органами. Розглянуто судами області 33 справи, з яких 31 з накладенням на посадовців адміністративних стягнень.

З ознаками корупції протягом 2010 року органами прокуратури області порушено 42 кримінальні справи (у 2009 році – 25). Істотно збільшилася кількість направлених справ даної категорії до суду з обвинувальним висновком. З їх числа кожна третя справа стосується злочинів пов’язаних з одержанням хабарів.

Зросла кількість притягнутих до кримінальної відповідальності службових осіб органів місцевого самоврядування з 18 до 26, працівників виконавчої служби з 1 до 3, в органах внутрішніх справ до кримінальної відповідальності притягнуто 9 осіб, а також 2 працівників ДПА.

Гострим залишається питання із відшкодуванням завданих злочинами збитків. В минулому році внаслідок, вчинення корупційних злочинів державі заподіяно збитки на суму 1 мільйон 681 тис. грн., з яких відшкодовано 498 тис. грн.

За матеріалами zhitomir.info

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини