Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Керівницю Житомирської митниці та її заступника спіймали на хабарі. ВІДЕО
Керівницю Житомирської митниці та її заступника спіймали на хабарі. ВІДЕО

Правоохоронці затримали на хабарі керівницю...

  • Керівницю Житомирської митниці та її заступника спіймали на хабарі. ВІДЕО
    Керівницю Житомирської митниці та її заступника спіймали на хабарі. ВІДЕО

    Правоохоронці затримали на хабарі керівницю...

  • Неймовірні краєвиди у лісі під Кам'яним Бродом. ФОТО
    Неймовірні краєвиди у лісі під Кам'яним Бродом. ФОТО

    Читачка сайту Житомир-онлайн з Кам'яного...

  • “Житомир – Попільня” – дорога випробувань. ФОТО
    “Житомир – Попільня” – дорога випробувань. ФОТО

    Фото опублікував Леонід...

  • Шокуючий медичний скандал на Тернопіллі: з 22 пацієнтів, які осліпли після уколів, одному довелося в ...
    Шокуючий медичний скандал на Тернопіллі: з 22 пацієнтів, які осліпли після уколів, одному довелося в ...

    На Тернопільщині спалахнув шокуючий медичний...

Новини
У Житомирі поліцейські викрили виробника амфетаміну

У Житомирі поліцейські викрили виробника амфетаміну

18 січня 2016
З квартири 30-річного жителя обласного центру правоохоронці вилучили пакунки з порошком, просочені рідиною серветки, шприци, посуд, хімічні речовини та електронні ваги та інші речі, що вказували на протиправну діяльність. Також поліцейські виявили мобільні телефони та електроінструменти, що, ймовірно, чоловік приймав в якості оплати за психотропний товар.

Як розповів начальник Третього управління (з обслуговування Волинської, Житомирської та Рівненської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Олексій Душейко, 14 січня правоохоронці у рамках кримінального провадження провели санкціонований обшук у квартирі 30-річного житомирянина.

У помешканні оперативники виявили поліетиленовий пакет з серветками із різким запахом та 4 паперові згортки з білою порошкоподібною речовиною. За попередніми даними, у пакунках була психотропна речовина амфетамін.

Також у квартирі знаходились скляні колби із нашаруванням порошкоподібної речовини, пляшки та медичні шприци з хімічними речовинами та прозорими рідинами, які могли використовуватися для виготовлення психотропної речовини.

Тут же поліцейські виявили і 8 мобільних телефонів та електроінструменти: болгарки, електродрилі, шуруповерти, шліфувальні машинки, електрозварювальний апарат, ймовірно, взяті господарем як оплата за наркотовар.

Усе виявлене вилучено та направлено на відповідне експертне дослідження.

Нині триває досудове розслідування, розпочате за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.


На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини