Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Валерій Стройванс: Кожна людина має талант, варто лише захотіти відкрити його, лише після цього ви з ...
Валерій Стройванс: Кожна людина має талант, варто лише захотіти відкрити його, лише після цього ви з ...

Ви готові відкрити свій...

 • Валерій Стройванс: Кожна людина має талант, варто лише захотіти відкрити його, лише після цього ви з ...
  Валерій Стройванс: Кожна людина має талант, варто лише захотіти відкрити його, лише після цього ви з ...

  Ви готові відкрити свій...

 • Вода в Житомирі буде, але не скоро: працівникам водоканалу потрібно ще близько 12 годин для роботи
  Вода в Житомирі буде, але не скоро: працівникам водоканалу потрібно ще близько 12 годин для роботи

  Наразі на будівельному майданчику майже...

 • Житомирщина після виборів буде остаточно поділена на 4 адміністративних райони
  Житомирщина після виборів буде остаточно поділена на 4 адміністративних райони

  ВИБОРЧІ ПРАВИЛА ПОКИ ЩО ЛИШЕ...

 • Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина
  Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина

  После двух отрицательных результатов ПЦР-тестов...

Новини
В Житомирі даішники взялися за безпеку пасажирських перевезень
В Житомирі даішники взялися за безпеку пасажирських перевезень
17 червня 2011
Більше двох тижнів на території Житомирської області триває профілактичне відпрацювання, яке націлює увагу працівників ДАІ на перевезення людей пасажирським транспортом. Обласний центр не став виключенням, адже в самому місті Житомирі сконцентровано переважну більшість організацій та підприємств, які надають громадянам пасажирські послуги.
Відтак, наразі працівники відділення ДАІ з обслуговування обласного центру активізували контроль за міськими пасажироперевізниками, а також за безпосередньою поведінкою водіїв маршрутного транспорту на вулично-шляховій мережі в Житомирі.
– На сьогоднішній день вже обстежено два десятки підприємств різних форм власності, що надають пасажирські послуги, - розповідає в.о. начальника ВДАІ м.Житомира Володимир Остапчук. – Загалом працівники ДАІ оглянули понад 330 автобусів, які використовуються для пперевезення пасажирів, серед них і такі, що перевозять дітей.
За результатами цих заходів було виявлено три десятки несправних автобусів, а також було зафіксовано десять випадків випуску на лінію громадського транспорту із суттєвими технічними неполадкми. За словами Володимира Остапчука, найтиповішими порушеннями в технічному стані пасажирського транспорту є несправності аварійних виходів (як правило, вони заблоковані). Окрім того у маршрутному пасажирському транспорті часто незаконно встановлюються додаткові місця для сидіння.
– Нами задокументовано понад 70 порушень законодавства, які допустили водії маршрутного транспорту, - продовжує в.о. керівника міського ВДАІ. – Серед них відхилення від визначеного маршруту руху, відсутність дозвільних документів для надання послуг перевезення пасажирів, а також зберігання приватних маршрутних транспортних засобів поза встановлених для цього місць.
Що стосується поведінки на дорозі водіїв маршрутного транспорту, то за два тижні проведення операції зафіксовано близько сотні порушень Правил дорожнього руху. Як показує практика, в Житомирі водії маршруток та автобусів нехтують правилами маневрування та безпечним проїздом перехресть. Окрім того нагальною насьогодні проблемою для житомирян є той факт, що водії маршруток не вважають за потрібне враховувати місткість свого траспортного засобу, внаслідок чого громадяни, особливо у час пік, ледь втискуються в салон пасажирського транспорту і ризикують в прямому смислі на ходу випасти з маршрутки. Отож, кількість пасажирів, що перевозяться громадським транспортом, теж контролюється працівниками ДАІ.
Профілактичні заходи «Автобус 2011» будуть тривати до кінця поточного місяця. Попереду в даішників здійснення ще ряду заходів, направлених на виявлення порушників у сфері пасажирських перевезень. А це планові перевірки депо трамвайно-тролейбусного управління, контроль за випуском на лінію автобусів та безпосередній нагляд за безпекою пасажирських перевезень.

Ольга Номерчук,
УДАІ УМВС України
в Житомирській області

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини