Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
All in Гетманцева
All in Гетманцева

Все привыкли видеть главу Комитета...

 • All in Гетманцева
  All in Гетманцева

  Все привыкли видеть главу Комитета...

 • У центрі Житомира в дворі житлових будинків для бізнес-центру зроблять парковку
  У центрі Житомира в дворі житлових будинків для бізнес-центру зроблять парковку

  Не укріпили навіть сусідню п’ятиповерхівку,...

 • Через коронавірус шкільний автобус з кам'янобродського ліцею не забрав школярів із цілого села
  Через коронавірус шкільний автобус з кам'янобродського ліцею не забрав школярів із цілого села

  Сьогодні шкільний автобус з ліцею...

 • Серйозна аварія на Корольова у Житомирі. Учасник - колишній високий міліцейський начальник? ФОТО
  Серйозна аварія на Корольова у Житомирі. Учасник - колишній високий міліцейський начальник? ФОТО

  ЛЕБЕДЮ на «Тойоті» повезло, а...

Новини

В Житомирі судитимуть злочинців, які напали на головного редактора газети

18 квітня 2012
Генеральною прокуратурою України продовжується робота в рамках створеної Президентом України у липні минулого року Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

За повідомленням прес-служби Генеральної прокуратури України, так, 12 квітня 2012 року, у Генеральній прокуратурі України відбулася нарада з представниками Інституту масової інформації щодо стану розгляду правоохоронними органами заяв та повідомлень про порушення прав та інтересів журналістів і ЗМІ, які сталися останнім часом.

Працівники Генеральної прокуратури України поінформували, що у першому кварталі поточного року органами прокуратури усього розглянуто 18 звернень з вказаних питань в АР Крим, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Одеській, Рівненській, Харківській та Черкаській областях. У тих випадках, де факти порушень закону підтвердилися, вжито заходи прокурорського реагування.

Зокрема у Запорізькій області Бердянською міжрайонною прокуратурою 14 лютого принесено протест на рішення зборів засновників редакції газети "Південна Зоря" від 06.12.2011, яким Бердянські міська та районна ради без участі третього співзасновника - трудового колективу редакції внесли незаконні зміни до статуту газети, хоча таке рішення могло бути прийнято лише одноголосно. Протест задоволено, протиправне рішення скасовано.

Прокуратурою Житомирської області завершено досудове слідство та 26.03.2012 направлено до суду за ч.2 ст.125 та ч.2 ст.171 КК України кримінальну справу за обвинуваченням трьох громадян, які нанесли ножові поранення головному редактору газети "Сільське життя" (м. Житомир).

Також під час наради з представниками засобів масової інформації обговорені проблемні питання щодо проведення перевірок за заявами та повідомленнями про умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, проведення досудового слідства та підтримання державного обвинувачення в кримінальних справах цієї категорії.

У ході наради наголошено на важливості проведеної у Генеральній прокуратурі України зустрічі та необхідності подальшого взаємного інформування щодо стану додержання прав та інтересів журналістів і засобів масової інформації, результатів прокурорських перевірок з цих питань.

На головну сторінку

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини