Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

Немає меж обуренню житомирян та...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "На роботу вони людей не пускають. А в церкву - ідіть, будь ласка, святкуйте, заражай ...

Новини
В Житомирі з'явиться ще одна газета: гендерно чутлива

В Житомирі з'явиться ще одна газета: гендерно чутлива

14 лютого 2011
З 15 лютого у місті Житомирі безкоштовно розповсюджуватиметься молодіжна газета «Акцент», чутлива до гендерних проблем. Поки що газета виходитиме раз на місяць в статусі інформаційного видання для молоді про молодь в рамках реалізації проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду. Планується видати 6 номерів газети форматом А3, обсягом 8 сторінок, тираж 1000 примірників і розповсюджувати безкоштовно серед ініціативної молоді міста. Окрім цього, газети роздаватимуть під час серії тренінгів для сільської молоді із Новоград-Волинського, Коростенського, Андрушівського та Черняхівського районів, які теж проходитимуть в рамках цього проекту.

Варто зауважити, що проект передбачає проведення у два етапи навесні так званого гендерного геокешенгу для студентів із житомирських вузів.

Можливість реалізації проекту отримали студентки Житомирського державного університету імені Івана Франка – Ольга Добрякова, Юлія Покотило, Юлія Демусь, які здобули перемогу у всеукраїнському конкурсі для дівчат «Перший крок до успіху-2010» і отримали міні-грант. Таким чином, координатором у проведенні тренінгів буде Ольга Добрякова, геокешингом керуватиме Юлія Покотило, а Юлія Демусь та Ольга Григор’єва – редактори гендерно-чутливого інформаційного видання «Акцент».

Що стосується газети «Акцент», то це буде перше і єдине видання, яке поряд із темами цікавими для молоді, підніматиме й питання гендерної рівності чоловіків і жінок. Загалом, «Акцент» - зразок гендерного видання, яке допомагатиме молоді ламати стереотипи, які щоденно нав’язують інші ЗМІ, школа, сім’я, оточення. Героями публікації можуть стати абсолютно всі, хто своїми вчинками намагається досягнути рівності у суспільстві, або ж доводить, що стать не головне у досягненні успіху.

Наразі два перші номери газети вже готові до зустрічі з своїми потенційними читачами - молодими й активними житомирянами й житомирянками.

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини