Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Чому існують подвійні стандарти для водіїв і житомирських поліцейських?
Чому існують подвійні стандарти для водіїв і житомирських поліцейських?

Тріщина на лобовому склі в...

  • Чому існують подвійні стандарти для водіїв і житомирських поліцейських?
    Чому існують подвійні стандарти для водіїв і житомирських поліцейських?

    Тріщина на лобовому склі в...

  • Небезпечні розваги житомирських підлітків на пішоходному мосту у парку Гагаріна. ФОТО
    Небезпечні розваги житомирських підлітків на пішоходному мосту у парку Гагаріна. ФОТО

    Хлопці розважалися у житомирському парку...

  • Напередодні місцевих виборів влада Житомира заплатить 160 тис. грн за відеосюжети про мера та депута ...
    Напередодні місцевих виборів влада Житомира заплатить 160 тис. грн за відеосюжети про мера та депута ...

    З другої спроби виконавчий комітет...

  • Сергій Сухомлин знаходить час на телевізійні шоу, але не знайшов часу на зустріч із батьками житомир ...
    Сергій Сухомлин знаходить час на телевізійні шоу, але не знайшов часу на зустріч із батьками житомир ...

    А сам десь ховався?...

Новини

Реклама з аптечних вивісок має зникнути вже цього місяця

3 липня 2012
1 липня вступило в дію положення, згідно якого з вивісок аптек має зникнути інформація, що містить рекламу. Відповідна норма міститься у Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

На сьогоднішні відповідно до п.2.12 розділу II Ліцензійних умов на фасаді будівлі, де розміщується аптечний заклад, згідно із його призначенням повинна бути вивіска із зазначенням виключно виду закладу, а саме "Аптечний склад (база)", "Аптека", "Аптечний пункт", "Аптечний кіоск". Біля входу в аптечний заклад на видному місці розміщується інформація про суб’єкта господарювання, режим роботи аптечного закладу.

Зазначена норма передбачає, що на вивісці, яка повинна бути на фасаді будівлі, де розміщується аптечний заклад, зазначається тільки вид закладу: "Аптечний склад (база)", "Аптека", "Аптечний пункт", "Аптечний кіоск".

Допускається зазначення інформації про торгову марку суб’єкта господарювання на інформаційній табличці, яка розміщується біля входу в аптечний заклад і містить інформацію про суб’єкта господарювання, режим роботи аптечного закладу.

Поряд із цим у деяких випадках найменування аптечних закладів не відповідають вимогам Закону України "Про захист прав споживачів", яким заборонена нечесна підприємницька практика, яка включає вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції, а також будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.

У зв’язку із цим Держлікслужбою України розроблено та розміщено для обговорення на сайті МОЗ проект змін до Ліцензійних умов, які встановлюють певні вимоги щодо найменування аптечного закладу та його структурного підрозділу та спрямовані на унеможливлення практики продажу ліків, яка може вводити в оману споживачів стосовно, зокрема, ціни або інших цінових переваг на лікарські засоби, соціальної спрямованості аптечного закладу тощо.

На головну сторінку

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини