Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Государство тайком забирает у нас половину доходов
Государство тайком забирает у нас половину доходов

В Украине снова хотят менять...

 • Государство тайком забирает у нас половину доходов
  Государство тайком забирает у нас половину доходов

  В Украине снова хотят менять...

 • 17 вересня – свято всіх рятівників України
  17 вересня – свято всіх рятівників України

  Вони варті найкращих...

 • "Там есть сумасшедшие люди, психически больные. Срез общества", - Богдан о депутатах из "Слуги на ...

  Там есть сумасшедшие люди, психически...

 • Житомирский медицинский центр вертебрологии и реабилитации: здесь ставят на ноги. В буквальном смысл ...
  Житомирский медицинский центр вертебрологии и реабилитации: здесь ставят на ноги. В буквальном смысл ...

  - К нам привезли бойца...

Новини
26 листопада 2012 року від електропостачання відключено обладнання станцій третього підйому
26 листопада 2012 року від електропостачання відключено обладнання станцій третього підйому
27 листопада 2012
26 листопада з 13.00 до 14.20 енергопостачальна компанія ПАТ ЕК«Житомиробленерго» провела відключення від електропостачання обладнання станцій третього підйому житомирського водоканалу і таким чином обмежила водопостачання житомирянам, які мешкають на верхніх поверхах будинків, розташованих в Північно-Західному районі міста, а також в районах, Крошні, та Польової.

2012-ий рік для комунального господарства Житомира позначався, зокрема, пошуком шляхів вирішення складних економічних взаємовідносин між комунальним підприємством, що забезпечує місто водою та ПАТ ЕК«Житомиробленерго». Пошуки ці приносили,то здавалося б, переможні домовленості, згідно яких енергетики не мали б вдаватися до крайніх заходів і не відключали об’єкти водоканалу від енергопостачання, то підприємство знову лихоманило від загрози відключень. .Завдяки діяльним крокам влади динаміка ситуації здавалося, вселяла оптимізм. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.06.2012 №517 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення , що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування» КП «Житомирводоканал» отримано субвенцію з міського бюджету на погашення заборгованості за електроенергію у сумі 31 млн.

Тож проплати водоканалу за використану електроенергію за останні два місяці становила більше ста відсотків. Але оскільки питання невідповідності тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на державному рівні до кінця не вирішено, борг за використану електроенергію наростав знову, На 1 листопада 2012 року він становить 11.690 тис. грн.. Це й стало приводом для чергового відключення. Не зважаючи на те, що на даний момент дію Постанови Кабміну №517 продовжено, завдяки чому підприємство підписало договір на отримання субвенції у розмірі 3 002,5 тис.грн для погашення заборгованості за електроенергію. До кінця року згідно цієї ж постанови на погашення заборгованості за електроенергію буде виділено ще 10 000 000 грн.

Водоканал – є стратегічним об’єктом, на який покладено задачу життєзбезпечення міста. І будь-які дії, спрямовані на обмеження електропостачання підприємства, не лише не вирішують проблему, а й значно її ускладнюють. По-перше, через відключення підприємство недоотримує кошти від абонентів, що не впливає позитивно на його фінансовий стан. По-друге, через примусове відключення страждають мережі - незаплановані зупинки гідравлічного обладнання ведуть до численних поривів на водогонах, а це додаткові кошти на їх ремонт. І нарешті, у зв’язку з припиненням водопостачання, виникає ризик вторинного забруднення води, яка направляється після підготовки і знезараження у водогінні мережі, на що вже затрачено значні кошти. І тоді знову виникає проблема якості води, яка сьогодні стала предметом недобросовісних спекуляцій.

Додатково:

КП «Житомирводоканал» окрім основного боргу має сплатити близько двох мільйонів гривень різних зборів, нарахувань і судових витрат за розгляд у суді двох справ по стягненню заборгованості з підприємства за використану електроенергію, згідно позовних заяв ПАТ ЕК «Житомиробленерго». І це збільшує збиток підприємства.

У стосунках сторін, що надають обласному центру послуги , які забезпечують його життєдіяльність, в першу чергу мають переважати інтереси громади, інтереси житомирян.

Прес-служба КП»Житомирводоканал»

Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Новини