Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
КОЛАПС  ПО–ЖИТОМИРСЬКИ: ГІРШЕ  НЕ БУВАЄ?
КОЛАПС ПО–ЖИТОМИРСЬКИ: ГІРШЕ НЕ БУВАЄ?

Аби пізнати подібне «щастя», варто...

  • КОЛАПС  ПО–ЖИТОМИРСЬКИ: ГІРШЕ  НЕ БУВАЄ?
    КОЛАПС ПО–ЖИТОМИРСЬКИ: ГІРШЕ НЕ БУВАЄ?

    Аби пізнати подібне «щастя», варто...

  • На Малій Бердичівській у Житомирі в будь-який момент може трапитися горе. ФОТО
    На Малій Бердичівській у Житомирі в будь-який момент може трапитися горе. ФОТО

    На редакцію сайту Житомир-онлайн надіслали...

  • Кому не нужен современный областной центр крови?
    Кому не нужен современный областной центр крови?

    Но что, собственно,...

  • У столиці затримали 40-річного чоловіка, який в Іршанську вбив одну людину та поранив вісьмох. ФОТО
    У столиці затримали 40-річного чоловіка, який в Іршанську вбив одну людину та поранив вісьмох. ФОТО

    2 липня у м. Києві...

Новини
Податок на нерухоме майно сплачується з місяця, коли виникло право власності на нього
Податок на нерухоме майно сплачується з місяця, коли виникло право власності на нього
12 лютого 2013
За новостворені (нововведені) об’єкти житлової нерухомості фізична особа буде сплачувати податок, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Якщо право власності протягом календарного року переходить від одного власника до іншого, то попередній власник сплачує податок на нерухоме майно за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий же власник сплачує податок починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

Тобто, якщо особа продасть квартиру, наприклад, 23 червня 2012 року, то попередній власник повинен буде сплатити податок на нерухомість за січень-травень 2013 року, а новий вже за червень-грудень 2013 року.

При цьому орган ДПС буде надсилати фізичним особам податкові повідомлення-рішення про розмір нарахованого податку. Такі повідомлення будуть формуватися після отримання інформації про виникнення чи про перехід права власності на такий об’єкт у фізособи від органу держреєстрації прав на нерухоме майно. Також платники можуть самостійно звернутися до органів ДПС для звірки даних щодо площі житлової нерухомості, податкових пільг, ставок та нарахованої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, сплатити податок фізособа має протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення за місцем розташування об’єкта оподаткування.
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини