Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое
Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое

Вместо этого - повышение. Всех...

 • Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое
  Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое

  Вместо этого - повышение. Всех...

 • Подробиці замаху на вбивство молодим лікарем своєї директорки у Житомирі. ФОТО
  Подробиці замаху на вбивство молодим лікарем своєї директорки у Житомирі. ФОТО

  Потерпілій було надано необхідну медичну...

 • У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стоматологічного центру
  У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стоматологічного центру

  За процесуального керівництва Житомирської місцевої...

 • Володимир Федоренко - голова нової Житомирської обласної ради
  Володимир Федоренко - голова нової Житомирської обласної ради

  О 12:40 голова лічильної комісії...

Новини
ПАТ «Житомиргаз» відкриває 7 «єдиних вікон» з обслуговування клієнтів

ПАТ «Житомиргаз» відкриває 7 «єдиних вікон» з обслуговування клієнтів

31 травня 2013
З червня місяця 2013 року в Житомирській області діятимуть ще додатково 7 пунктів оперативного обслуговування клієнтів з питань приєднання до газових мереж. Новий сервіс дозволяє в одному місці, в максимально короткий строк отримати послугу з приєднання до газових мереж, а також проконсультуватись з питань щодо цієї послуги. При необхідності, в тій же будівлі можна замовити ремонт газових приладів, реконструкцію внутрішнього газопостачання об’єкта замовника, заміну комерційних вузлів обліку газу, додаткове встановлення, заміну газових приладів без збільшення або зі збільшенням потужності газопостачання, пройти інструктаж з безпеки користування газом у побуті, а також замовити послугу перевірки димових та вентиляційних каналів.

Відтепер, звернувшись до «єдиного вікна», клієнти отримують послугу з приєднання до газових мереж в режимі «під ключ». ПАТ «Житомиргаз» бере на себе організацію виконання повного комплексу робіт (розробка технічних умов, здійснення вишукувальних, проектних та будівельно-монтажних робіт, проведення технічного нагляду, врізки, відновлення дорожнього покриття та введення газопроводу в експлуатацію). Взаємодія з контролюючими органами, органами місцевого самоврядування (надання дозволів, довідок, тощо) – теж зона відповідальності ПАТ «Житомиргаз».

Робота «єдиного вікна» проста й зрозуміла. Варто надати працівнику сервісного центру необхідний пакет документів (паспорт, документи, що підтверджують право власності (володіння) на об’єкт), підписати договір та здійснити платіж. І вже у визначений строк замовник отримує природний газ, підведений до своєї оселі чи офісу.

Ще одним суттєвим привілеєм нового сервісу є одноосібна відповідальність роботи «єдиного вікна» перед споживачем. Якщо раніше замовники змушені були звертатись до посередницьких фірм, які зловживали довірою людей, збирали гроші і не надавали належно послуги, або значно завищували ціни, то тепер участь ПАТ «Житомиргаз» на всіх етапах - від заяви замовника до пуску газу - дозволить створювати газопроводи високої якості та експлуатаційної надійності. А відтак, газопостачальне підприємство зможе в повній мірі відповідати за безпечну експлуатацію газових мереж.

«Єдині вікна» ПАТ «Житомиргаз»:

Головне підприємство ПАТ «Житомиргаз» - м. Житомир, вул. Фещенка – Чопівського, 35

Бердичівське УЕГГ - м. Бердичів, вул. Леніна, 89а

Новоград – Волинське УЕГГ - м. Новоград – Волинський, вул. Зарічна, 12

Коростенське УЕГГ - м. Коростень, пров. 2- й Житомриський, 2а

Чуднівське УЕГГ - м. Чуднів, вул. Робітнича, 48 а

Малинське УЕГГ - м. Малин, вул Городищанська, 1 а

Овруцьке УЕГГ - Овруцький р-н, с. Дубовий Гай

Попільнянське УЕГГ - смт. Попільня, вул. Щорса, 102

Довідка:

В червні минулого року Верховна Рада прийняла Закон № 5021-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України».
Закон визначив порядок надання послуг «Стандартного» і «Нестандартного» приєднання до газової мережі для всіх категорій споживачів. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла низку Постанов, які врегулювали правовідносини газопостачальника зі споживачами в частині надання послуги.
Вартість послуг «стандартного приєднання» відповідатиме ставці, встановленій НКРЕ, і буде варіюватися в залежності від типорозміру лічильника, типу місцевості і діючого газопроводу. При «нестандартному приєднанні» вартість плати буде розраховуватись на підставі проектно-кошторисної документації, з урахуванням вимог «Порядку розрахунку плати за приєднання об'єктів замовників до газових мереж», затвердженого НКРЕ.
До переліку документів для замовлення приєднання входить заява і опитувальний лист, затверджений газорозподільним підприємством (видається за місцем реєстрації замовлення), а також копії документів про визначення права власності/користування приміщенням або земельною ділянкою.
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Новини