Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив
Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Вчора на нашому сайті була...

 • Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив
  Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

  Вчора на нашому сайті була...

 • Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...
  Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...

  Для територіальних громад наразі одне...

 • У Житомирі центр обслуговування знущається над похилими житомирянами. ФОТО. ВІДЕО
  У Житомирі центр обслуговування знущається над похилими житомирянами. ФОТО. ВІДЕО

  З ранку під стінами "104.ua...

 • Житомиряни
  Житомиряни "дістали" редакцію нашого сайту скаргами на стан тротуарів. Невже міській владі "наплю ...

  Якщо чесно, то житомиряни вже...

Новини
В Україні запроваджено в обіг акцизні марки нового зразка

В Україні запроваджено в обіг акцизні марки нового зразка

17 вересня 2013
З 1 вересня 2013 року запроваджено в обіг акцизні марки нового зразка
згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013р. №474 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. №1251 і від 13 березня 2013 р. №188»

Зазначені марки принципово відрізняються від марок попереднього зразка та мають додаткові рівні захисту. Марки містять складний графічний захисний елемент. Позначення виду марки, що складається з початкових літер слів «алкоголь вітчизняний (лікеро-горілчана продукція)» - «АВ ЛГП», «алкоголь вітчизняний (виноробна продукція)» - «АВ ВП», «алкоголь імпортний (лікеро-горілчана продукція)» - «АІ ЛГП», «алкоголь імпортний (винна продукція)» - «АІ ВП», «тютюн вітчизняний з фільтром» - «ТВ ЗФ», «тютюн вітчизняний без фільтра» - «ТВ БФ». Тютюн імпортний з фільтром» -«ТІ ЗФ», «тютюн імпортний без фільтра» - «ТІ БФ».

Марка акцизного податку має різну кольорову ідентифікацію: для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), вітчизняного виробництва виготовляється у зеленій кольоровій гамі, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, вітчизняного виробництва – червоній, для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), імпортного виробництва – фіолетовій, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, імпортного виробництва – оранжевій, для тютюнових виробів вітчизняного виробництва (з фільтром та без фільтра) – зеленій, для тютюнових виробів імпортного виробництва (з фільтром та без фільтра) – синій кольоровій гамі.

На марці зазначається індекс регіону України, що відповідає місцезнаходженню виробника продукції, позначений двома цифрами (для маркування вітчизняної продукції), серія із чотирьох літер і шестизначний номер, два двозначних числа (місяць і рік, у якому вироблено марки для алкогольних напоїв) або двозначне та однозначне числа (рік і квартал, у якому вироблено марки для тютюнових виробів) через скісну риску.

На марці акцизного податку для маркування алкогольних напоїв вказується сума акцизного податку сплаченого за одиницю продукції, з точністю до тисячного знака.
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини