Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Головний лікар Богдан Леськів про зміни у Житомирській обласній лікарні ім. Гербачевського
Головний лікар Богдан Леськів про зміни у Житомирській обласній лікарні ім. Гербачевського

Про те, що сучасна медицина...

 • Головний лікар Богдан Леськів про зміни у Житомирській обласній лікарні ім. Гербачевського
  Головний лікар Богдан Леськів про зміни у Житомирській обласній лікарні ім. Гербачевського

  Про те, що сучасна медицина...

 • Мама житомирського лідера
  Мама житомирського лідера "Слуги народу" Арсенія Пушкаренка купила квартиру, яку оцінюють в п'ять ...

  Поки всі українці затягують паски,...

 • Як Юрій Вознюк зловив на Тетереві величезного ляща. ФОТО
  Як Юрій Вознюк зловив на Тетереві величезного ляща. ФОТО

 • Українських пенсіонерів хочуть зобов'язати жити за рахунок спонсорів?
  Українських пенсіонерів хочуть зобов'язати жити за рахунок спонсорів?

  «Мы предлагаем людям, которые готовы...

Новини
Академія СБУ запрошує молодь на навчання

Академія СБУ запрошує молодь на навчання

19 січня 2011
Національна академія СБ України (м.Київ) здійснює набір на підготовку фахівців для потреб Служби безпеки України на базі повної загальної середньої освіти за напрямами «Правознавство» – оперативні співробітники зі знанням іноземної мови, та «Філологія» – перекладачі-референти зі знанням двох іноземних мов. Курсанти, які успішно виконали програму бакалаврату, на конкурсних засадах продовжують навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра або спеціаліста.

У Національній академії СБ України окрім англійської, німецької та французької запроваджено вивчення рідкісних мов: арабської, турецької, китайської, фарсі. Факультативно викладаються румунська, польська, чеська, словацька мови.

По завершенні п’ятирічної підготовки випускникам Академії присвоюється перше офіцерське звання лейтенанта.

У структурі Національної академії Служби безпеки України функціонує 3 навчально-наукові інститути (Навчально-науковий інститут контррозвідувальної діяльності, Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБ України, Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки), 6 центрів, аспірантура і докторантура з 6 спеціальностей, науково-видавничий відділ, відділ інформаційних технологій, загальна бібліотека і сектор спеціальних навчальних фондів, а також підрозділи адміністративно-господарського забезпечення.

У Національній академії СБУ зосереджено достатньо потужний науково-педагогічний потенціал. Тут працюють 1 академік НАН України, 45 докторів наук, 43 професори, 153 кандидати наук, 65 доцентів, 32 старші наукові співробітники.

Щорічно в Академії на основі повної загальної середньої освіти набувають знання та вміння майже 700 курсантів і 600 студентів; отримують перепідготовку та підвищують професійно-кваліфікаційний рівень понад 1700 співробітників СБ України та інших міністерств і відомств. Випускники проходять військову службу в підрозділах Служби безпеки, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Серед її вихованців – іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, переможці всеукраїнських студентських олімпіад, наукових конкурсів, майстри спорту міжнародного класу, призери чемпіонату світу, Європи, України з боксу серед юніорів, призери чемпіонату України з карате, чемпіони й призери універсіад, першостей товариства “Динамо” з рукопашного бою, кульової стрільби, офіцерського триборства.

До участі в конкурсі для зарахування на перший курс Національної академії за програмою підготовки офіцерів допускаються особи, які відповідають вимогам проходження військової служби і професійного добору співробітника Служби безпеки України. Вік кандидатів на навчання від 17 до 21 року (17 років обов’язково повинно виповнитися в рік зарахування на навчання), військовослужбовців та військовозобов’язаних – від 18 до 23 років (якщо вони не мають військових звань офіцерського складу).

Згідно із Правилами прийому, на Житомирщині відбір кандидатів на навчання до Національної академії Служби безпеки України проводить підрозділ кадрового забезпечення обласного Управління СБ України за адресою: м.Житомир, вул.Фещенка-Чопівського, 7. Кількість кандидатів до вступу на навчання не обмежується.
Прийом заяв та документів від громадян України для участі у відборі як кандидатів на вступ до Національної академії Служби безпеки України здійснюється до 1 квітня поточного року. Конкурс зарахування вступників 2011 року розпочнеться 1 липня.

Відбір громадянина України як кандидата до вступу на навчання передбачає:
- перевірку наданих кандидатом відомостей щодо їх правдивості, повноти та об’єктивності;
- аналіз наданих громадянином біографічних та характеризуючих даних із метою визначення особистих якостей;
- проведення психологічного дослідження кандидата;
- медичний огляд громадянина військово-лікарською комісією регіонального органу Служби безпеки України.

Вступники, які рекомендовані на навчання за програмою підготовки офіцерів-оперативних співробітників, напрям «Правознавство», подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з оцінками з української мови і літератури, профільних предметів – історія України та іноземна мова, при цьому мінімальний бал з історії України – 170 балів, з іноземної мови – 140 балів, з української мови та літератури – 124 бали.

Вступники на навчання за програмою підготовки офіцерів-перекладачів, напрям «Філологія», подають сертифікат з історії України, профільних предметів української мови і літератури та іноземної мови. Мінімальний бал з профільних предметів – 160 балів, з історії України – 124 бали.

Для категорії осіб, які, відповідно до нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, мають право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, будуть проводитися письмові тести, виконання яких оцінюватиметься за шкалою від 100 до 200 балів.

Для конкурсного балу вступників враховуються середній бал документа про повну загальну середню освіту, який додається до суми балів сертифікату, або результатів вступних випробувань.

Правилами прийому передбачено нарахування додаткових балів для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів, є учасниками міжнародних олімпіад, призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів, III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Після реєстрації документів відбуватиметься оцінювання рівня фізичної підготовленості абітурієнтів за результатами виконання нормативів з трьох вправ: біг на 100 метрів, підтягування для юнаків, комплексна силова вправа для дівчат, біг на 3 000 метрів для юнаків та 1 000 метрів для дівчат. Бал рівня фізичної підготовленості вступника оцінюється за шкалою від 2 до 15, які додаються до конкурсного балу.

Підготовку спеціалістів для Служби безпеки України за спеціальністю „Правознавство” також здійснює Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Прийом заяв кандидатів щодо вступу на навчання курсантами (слухачами) здійснюється до 1 квітня п.р. за їх місцями проживання, навчання або військової служби відповідним регіональним органом СБ України.

Детальну інформацію про Національну академію СБ України, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого та правила прийому можна дізнатися на офіційних сайтах навчальних закладів за Інтернет адресами: http.academy.ssu.gov.ua, http.jur-academy.kharkov.ua, за телефоном приймальної комісії з питань вступу на навчання до Академії - (044) 527-76-24, до Інституту – (057) 704-92-49 або за телефонами відділу кадрового забезпечення Управління СБ України в Житомирській області: (0412)-40-51-33, 40-51-59.

Шановні вступники! Ви стоїте на порозі незвіданого і нелегкого шляху до вершин нових знань в оволодінні основами професії контррозвідника. На вашу долю випадає шанс служити у сучасній спецслужбі європейського зразка, завданням якої є протидія посяганням на національні інтереси України.

Ми чекаємо на молодь, яка готова обрати непросту, але почесну долю оперативного співробітника української спецслужби. У свою чергу, колективи вищих військових навчальних закладів СБУ зроблять усе від них залежне, аби юнаки та дівчата не пошкодували про свій вибір.

Прес-група УСБ України
в Житомирській області

На головну сторінку

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини