Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

Від злості руки просто стискаються...

 • У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
  У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

  Від злості руки просто стискаються...

 • Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників
  Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

  Серед історичних дат, які ніколи...

 • Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!
  Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!

  Місяць тому, якраз напередодні відкриття...

 • Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки
  Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки

  Вітаємо зі...

Новини
Рижук каже, що Льовочкін похвалив його за успіхи

Рижук каже, що Льовочкін похвалив його за успіхи

14 лютого 2011
10 лютого 2011 року відбулася планова співбесіда Глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна, Першого Віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва, заступника Глави Адміністрації Президента України – Керівника Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Станіслава Скубашевського з керівництвом Житомирської області: головою Житомирської обласної державної адміністрації Сергієм Рижуком, головою Житомирської обласної ради Йосипом Запаловським, заступником голови-керівником апарату облдержадміністрації Олександром Никитюком, заступниками голови облдержадміністрації Віктором Куницьким та Ігорем Орловим.

У співбесіді також взяли участь Радник Президента України, народний депутат України Володимир Демідко, Радник Президента України, директор Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса Національної академії наук України, академік НАН України Юрій Левенець, перший заступник голови державного комітету телебачення та радіомовлення України Олександр Курдинович.

Під час зустрічі обговорено ряд актуальних питань, котрі стосуються соціально-економічної ситуації в області.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук поінформував присутніх про хід реалізації на Житомирщині основної стратегії соціально-економічного розвитку, втілення реформ, ініційованих Президентом.

Голова облдержадміністрації розповів, зокрема, про заплановані заходи щодо підтримки у 2011 році позитивних тенденцій з формування привабливого інвестиційного клімату та активізації інвестиційних процесів в області. Зазначено позитивні зміни, які намітились в агропромисловому комплексі області, та окреслено шляхи розвитку галузі на найближчу перспективу. У ході співбесіди відзначалася ефективність заходів, вжитих владою регіону щодо погашення заборгованості із зарплати.

Було відмічено позитивні зміни у формуванні громадянського суспільства. Очільник області розповів, зокрема, про розгортання роботи з широкого громадського обговорення Пенсійної реформи, змін у галузі вищої освіти. Так, при Житомирській обласній державній адміністрації нещодавно створено Громадську раду, яка має стати ефективним засобом комунікативного зв’язку між владою і громадою в регіоні. Забезпечення діалогових відносин між керівництвом області та громадянами є одним із пріоритетних напрямків діяльності Житомирської обласної державної адміністрації, наголосив Сергій Рижук.

Сергій Льовочкін дав високу оцінку заходам, які впроваджує влада Житомирської області щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в регіоні, зауваживши, що «житомирська владна команда є однією з найбільш професійних, авторитетних і потужних в Україні».
У ході співбесіди схвалено стратегічні напрямки розвитку Житомирщини у 2011 році і висловлено переконання, що завдяки спільним, злагодженим діям представників виконавчої влади і органів місцевого самоврядування усіх рівнів удасться вирішити всі завдання, окреслені в Програмі економічного та соціального розвитку області на 2011 рік.

Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини