Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Перший «Бандерамобіль»  - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»
Перший «Бандерамобіль» - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»

Перший «Бандерамобіль», зібраний зусиллями житомирянина...

 • Перший «Бандерамобіль»  - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»
  Перший «Бандерамобіль» - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»

  Перший «Бандерамобіль», зібраний зусиллями житомирянина...

 • “Волонтерство повинно йти від душі”, — Сергій Форест
  “Волонтерство повинно йти від душі”, — Сергій Форест

  Проти всього можна встояти, але...

 • Помер Олександр Смик – автор і виконавець багатьох пісень, письменник, голова Тернопільської обласно ...
  Помер Олександр Смик – автор і виконавець багатьох пісень, письменник, голова Тернопільської обласно ...

  Внаслідок важкої хвороби помер Олександр...

 • Житомир висловив свою солідарність із героями Маріуполя мистецьким муралом
  Житомир висловив свою солідарність із героями Маріуполя мистецьким муралом

  Своєю черговою мистецькою роботою –...

Новини
За два місяці карантину статус безробітного на Житомирщині отримали 7,9 тис. осіб

За два місяці карантину статус безробітного на Житомирщині отримали 7,9 тис. осіб

20 травня 2020
Служба зайнятості не припиняла роботу в період карантину і продовжувала надавати послуги безробітним і роботодавцям дистанційно.

За період з 12 березня по 15 травня роботу вдалося знайти майже для 4 тисяч жителів Житомирської області, зареєстрованих у службі зайнятості.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Виконати це завдання було нелегко, адже кількість вакансій за останні місяці зменшилась майже вдвічі. Якщо до карантину, на 1 березня, в службі зайнятості було зареєстровано 3059 вакансій для 15520 безробітних, то вже на 1 травня їх було всього 1637 для 20008 безробітних. Падіння кількості вакансій характерно для всіх галузей економіки, проте найбільш суттєве скорочення попиту на працівників відбулось у промисловості, будівництві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, професійній, науковій та технічній діяльності”, — розповідає директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна.

Працевлаштування здійснювалося переважно на підприємства, які функціонують у галузі сільського чи лісового господарства (36% всіх працевлаштованих), переробної промисловості (21%), сфери торгівлі та ремонту транспортних засобів (19%).

Позаяк Житомирщина – аграрно орієнтована область і працевлаштування з початком весни пожвавилось, вплив карантинних обмежень на ринок праці не був таким значним, як в інших регіонах країни. В середньому по Україні кількість безробітних, зареєстрованих у службі зайнятості на початок травня, збільшилась на 47% у порівнянні з минулим роком, тоді як у Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Івано-Франківській і Львівських областях безробітних стало більше на 63-72%, а в місті Києві – більш, ніж удвічі. Житомирщина – у п’ятірці областей, які виявились менш вразливими до кризи на ринку праці через карантин: у Волинській, Миколаївській, Черкаській та Житомирській кількість зареєстрованих безробітних збільшилась на 28-32% відносно минулорічного початку травня.

Загалом за два місяці карантину статус безробітного на Житомирщині отримали 7,9 тис. осіб, тоді як торік за період з 12 березня по 15 травня – 4,8 тис. осіб. В окремих районах області кількість звернень до служби зайнятості зросла у два-три рази, як-то у Новограді-Волинському (у 3,5 рази), Бердичівському (у 2,5 рази), а також більш, ніж вдвічі, – у Малинському, Житомирському, Баранівському та Радомишльському районах. У деяких районах (Андрушівському, Коростишівському і Брусилівському) кількість безробітних збільшилась на 15-30 осіб, що суттєво не позначилось на загальній ситуації, а в трьох районах (Ружинському, Любарському і Хорошівському) за два місяці цьогорічного карантину зареєстровано менше безробітних, як торік за аналогічний період.

На головну сторінку

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини