Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Завтра Житомир прощатиметься із нашим захисником
Завтра Житомир прощатиметься із нашим захисником

На Корбутівському міському цвинтарі Житомир...

  • Завтра Житомир прощатиметься із нашим захисником
    Завтра Житомир прощатиметься із нашим захисником

    На Корбутівському міському цвинтарі Житомир...

  • Нардепи хочуть позбавляти громадянства військовозобов’язаних, які втекли за кордон та не повертаютьс ...
    Нардепи хочуть позбавляти громадянства військовозобов’язаних, які втекли за кордон та не повертаютьс ...

    У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт,...

  • Поліські «соколи» отримали підтримку із Німеччини
    Поліські «соколи» отримали підтримку із Німеччини

    Товариство німців України «Відергебурт» («Відродження»)...

  • Чи знає Віталій Бунечко, що житомирських поштарів відправляють на тиждень у відпустку за власний рах ...
    Чи знає Віталій Бунечко, що житомирських поштарів відправляють на тиждень у відпустку за власний рах ...

    Як стало відомо журналістам сайту...

Новини
У Житомирській області учасники бойових дій отримали у власність понад 10 тис. гектарів землі

У Житомирській області учасники бойових дій отримали у власність понад 10 тис. гектарів землі

25 травня 2020
На сьогодні у Житомирській області учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність 6 316 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 10 045 гектарів.

Переважну більшість ділянок військові отримали для ведення особистого селянського господарства – 5 127 наділів загальною площею 9 920 гектарів. Ще 1 189 ділянок площею 125 гектарів використають для індивідуального садівництва.

Найбільшу кількість земельних ділянок передали у власність військовим у Чуднівському (1 345 наділів площею 2 686 га), Житомирському (1 132 ділянки площею 508 га) та Андрушівському (1 007 наділів площею 1 980 га) районах Житомирської області.

На головну сторінку

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини
Топ-новини

Нардепи хочуть позбавляти громадянства військовозобов’я ... / 20.05.2022

Поліські «соколи» отримали підтримку із Німеччини / 19.05.2022

Чи знає Віталій Бунечко, що житомирських поштарів відпр ... / 19.05.2022

Чи знає Віталій Бунечко, що житомирських поштарів відправляють на тиждень у відпустку за власний рахунок? Як стало відомо журналістам сайту