У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат міста з айкідо
23-02-2021
20 та 21 лютого у Житомирі проходив відкритий чемпіонат Житомира з айкідо. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів.
Змагання проходили у спортивному залі на вул. Грушевського, 50/81.
Результати відкритого чемпіонату Житомира з айкідо:
Опен-ката9-10 р.
Коваленко Гліб, Козак Дмитро 1 місце
Ногачов Захар, Калаур Артем 2 місце
11-13 р.
Музика Діана, Бевзо Назар 1 місце
Войчук- Войтенко Катерина, Лавренюк Ярослав 2 місце
Трошин Леонід, Новицький Влад 3 місце
14+
Керпата Анастасія, Лобанчикова Софія 1 місце
Блажиєвський В‘ячеслав, Богатирчук Назарій 2 місце
Сірацький Дмитро, Арсеньтєв Олександр 3 місце
Танто-тайсабакі9-10 р.
Бежевець Данило 1 місце
Івко Марія 2 місце
Нагачов Захар 3 місце
11-13р.
Бучинський Єгор 1 місце
Бевзо Назар 2 місце
Шулік Дмитро 3 місце
14-15 р.
Блажиєвський В‘ячеслав 1 місце
Богатирчук Назарій 2 місце
Пеньківська Оля 3 місце
16 р.
Цивінський Ілля 1 місце
Довбиш Валерія 2 місце
Василевська Аліна 3 місце
Дорослі
Гартман Євген 1 місце
Бежевець Денис 2 місце
Арсентьєв Олександр 3 місце
Сінай9-10 р.
Ососкова Єлизавета 1 місце
Калініченко Володимир 2 місце
Ногачов Захар 3 місце
12-13 р.
Опанасюк Максим 1 місце
Курішко Анастасія 2 місце
Лавренюк Ярослав 3 місце
14-15 р.
Богатирчук Назарій 1 місце
Довбиш Климентій 2 місце
Супруненко Максим 3 місце
Дорослі
Дем‘янова Юлія 1 місце
Гартман Євген 2 місце
Хайшитцу8-9 р.
Костинюк Ярослав 1 місце
Балагуц Ярослав 2 місце
Кононюк Олександр 3 місце
10 р.
Сімчук Анастасія 1 місце
Калаур Артем 2 місце
Калініченко Володимир 3 місце
11 р.
Лебідь Олександр 1 місце
Стефанська 2 місце
Сладковський 3 місце
12-13 р.
Симон Каріна 1 місце
Серлевич Максим 2 місце
Костинюк Богдан 3 місце
14- 16 р.
Мелещенко Андрій 1 місце
Дідовець Максим 2 місце
Коваль Іван 3 місце
Понітеру5-6 р.
Лізунов Артем 1 місце
Денисов Олексій 2 місце
Гаврилюк Кіріл 3 місце
7-8 р.
Поляков Даниїл 1 місце
Ракович Броніслав 2 місце
Балагуц Ярослав 3 місце
9-10 р.
Калаур Артем 1 місце
Коваленко Гліб 2 місце
Постовий Назар 3 місце
11-12 р.
Стефанська Марія 1 місце
Бевзо Назар 2 місце
Горкуша Артем 3 місце
13 р.
Керпата Анастасія 1 місце
Серлевич Максим 2 місце
Хоменко Тимур 3 місце
14-15 р.
Сулько Нікіта 1 місце
Лобанчикова Софія 2 місце
Добжанська Майя 3 місце