Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського
СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського

Розслідування стосується махінацій щодо «Укртатнафти»...

 • СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського
  СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського

  Розслідування стосується махінацій щодо «Укртатнафти»...

 • «Житомирський пласт – Полісся» відзначив восьмий місяць волонтерства
  «Житомирський пласт – Полісся» відзначив восьмий місяць волонтерства

  У квітні 2022-го року у...

 • На Житомирщині СБУ викрила чергову схему виїзду ухилянтів за кордон
  На Житомирщині СБУ викрила чергову схему виїзду ухилянтів за кордон

  На Житомирщині співробітники Служби безпеки...

 • Война закончилась? Для ФОПов в Украине готовят
  Война закончилась? Для ФОПов в Украине готовят "подарок", эксперты бьют тревогу

  Эксперты специально для "Телеграфа" высказали...

Новини

Професор Саух більше не буде ректором ЖДУ?

18 грудня 2012
"У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж десять років.Термін подання заяв – один місяць з дня опублікування оголошення.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, копію трудової книжки, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку" - зазначається в оголошенні на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Професор Саух більше не буде ректором ЖДУ?


Професор Петро Юрійович Саух - український філософ. Він працював в університетах Києва, Донецька, Житомира, Рівного. Стажувався та читав лекції в університетах США, Німеччини та Франції. Пройшов шлях від асистента, доцента, професора, завідувача кафедри філософії та декана до ректора. У 1992 році обраний академіком Академії наук Вищої школи України, у 2000 - почесним академіком Міжнародної кадрової академії. Почесний професор багатьох зарубіжних та вітчизняних університетів, лауреат премії імені Д.І. Чижевського НАН України, і премії імені Івана Огієнка. Заслужений працівник освіти України. З 2002 року - ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Фахівець з проблем філософії релігії, філософської антропології, соціальної філософії та глобалістики. Засновник поліської наукової школи «Філософія та феноменологія релігії», яка об'єднує науковців Житомирщини, Рівненщини та Волині.

Він є автором близько 350 наукових праць, серед яких монографії, навчальні посібники, підручники та наукові статті у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Особливий інтерес серед наукового загалу викликали його книги: «Україна на межі тисячоліть: трансформація духу і випробування національним буттям» (2001), «Князь Василь-Костянтин Острозький» (2002), «Філософія. Навчальний посібник» (2003), «З людьми, Богом і Україною» (2006), «Православ'я: український вимір» (2008), «ХХ століття. Підсумки» (2009) та ін.

Нагороджений золотою медаллю "За заслуги в освіті" міжнародною Кадровою Академією у 2003 році за вагомий внесок у розвиток вищої школи в Україні, підготовку кваліфікованих фахівців - педагогів, а також успішну реалізацію проекту "Освіта ХХІ століття".

У 2004 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України "За особливі заслуги перед Українським народом".

Наукова, організаційно-освітянська, громадська робота П.Ю. Сауха відзначена подяками Президента України, Прем'єр-міністрів, Почесними грамотами, подяками та знаком "Антон Макаренко" Міністерства освіти і науки України (2007 р.), медаллю ім. К.Д. Ушинського (2007 р.) АПН України, "Знаком пошани ІІ ступеня" Управління МВС України в Житомирській області (2006 р.), медаллю "15 років Збройним Силам України" МО України (2007 р.), відзнакою МВС України - медаллю "За сприяння протидії правопорушенням у дитячому середовищі" (2008 р.), медаллю Української спілки ветеранів Афганістану "За заслуги" І-го ступеня, Почесними грамотами Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді, Національного олімпійського комітету України, грамотами і подяками Житомирської обласної державної адміністрації і ради, міської ради м. Житомира, генеральної дирекції "Міжнародного дитячого центру Артек", молодіжного табору відпочинку молоді "Молода гвардія", посольств Польщі та Франції в Україні, дипломами та подяками АПН України, Управління СБУ в Житомирській області та іншими.
Джерело статті: Житомир-онлайн

На головну сторінку

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Новини