Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирський міський голова зустрівся із Послом Німеччини в Україні. ФОТО
Житомирський міський голова зустрівся із Послом Німеччини в Україні. ФОТО

У Надзвичайного і Повноважного Посла...

 • Житомирський міський голова зустрівся із Послом Німеччини в Україні. ФОТО
  Житомирський міський голова зустрівся із Послом Німеччини в Україні. ФОТО

  У Надзвичайного і Повноважного Посла...

 • Працівники Укртелекому
  Працівники Укртелекому "доручили" колекторам "вибити" з жительки Чуднівщини борг у сумі понад 50 ...

  Рік тому, я подала заявку...

 • "Слуга народу" Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 мільйонів

  Народний депутат із фракції "Слуга...

 • У Житомирі працює міська комісія, яка встановлює збитки і пошкодження, нанесені громаді після враніш ...
  У Житомирі працює міська комісія, яка встановлює збитки і пошкодження, нанесені громаді після враніш ...

  У Житомирі з неділі працює...

Новини
У Звягелі хочуть закрити одну із старіших бібліотек міста

У Звягелі хочуть закрити одну із старіших бібліотек міста

10 грудня 2022
У Звягелі хочуть закрити одну із старіших бібліотек міста, що більше як 75 років носить ім’я Лесі Українки.

Про це йдеться у відкритому зверненні Голови Київської організації Національної Спілки Письменників України - Марії Морозенко:

Шановне товариство!

Я звертаюсь цим відкритим листом до громадськості міста Звягель. Нещодавно ми з хвилюванням чекали на це важливе історичне перейменуванння. Раділи, що історичну назву відновлено. Це й справді достойно та знаково для всієї України. Наші міста та містечка відновлюють власну ідентичність.

Та щойно відбулась ця достойна подія, як в цей же час коло срібнолюбців просуває власні меркантильні ідеї. На чергову місцеву сесію в рамках реорганізації бібліотечної системи виноситься питання… про закриття бібліотеки ім. Лесі Українки. Це одна із старіших бібліотек міста, що більше як 75 років носить ім’я Лесі Українки. І це повторна ганебна провокація від місцевих бюрократів. У 2018 році здійнялася хвиля обурення громадськості, відтак дане питання було знято з порядку денного сесії районної ради.

Тоді не пройшло, громадськість відстояла саму будівлю та запит на культурно-просвітницьку діяльність. Бібліотека здійснює таку роботу постійно.

Ніякі красиві фрази не приховують нікчемності запиту групи користолюбців на саму будівлю. Шановні (нешановані) депутати замість того, щоб наповнювати власним коштом фонди місцевої бібліотеки книжковими новинками, здійснювати необхідну реконструкцію, зміцнюючи її матеріально-технічну базу - натомість переслідують корисливу особисту мету наживи. Ганьба таким депутатам!

В чому додаткова ганебність таких рішень? А те, що посадовці банально використовують можливість «не на часі». Так, у нас війна. І головне завдання сьогодні - зберегти і відстояти Україну. Та деякі покидьки на місцях використовують можливість «не на часі» для власного збагачення. Вони жодним чином не підтримують ЗСУ, наших воїнів, а як жуки-короїди знищують місцеві культурно-просвітницькі надбання.

Ганьба і сором таким посадовцям!

І хоч мені незрозуміло, чому досі такі люди не втратили повноважень впливу й займають спокійно свої посадові місця, та головне питання - чому немає адекватної відповіді на абсурдні запити їхніх колег. Невже серед депутатів місцевого рівня немає достойних патріотів міста та України?

Мовчання не вирішує проблеми. Замовчування - це почасти співучасть. І ось таке замовчуванння може відгукнутися ганьбою на десятки років. Всі розуміють, якими способами і задля чого діють аферисти з повноваженнями влади на місцях. Але їхня вбивча діяльність - це страшні наслідки на майбутнє. Так знищується культура на місцях. І так підтинається українське просвітництво. Безперечно, підступне знищенння культурно-просвітницьких центрів - це злочин. Гадаю, запит на перевірку діяльності таких депутатів варто спрямувати в СБУ. Що цього разу й зробимо, якщо не буде адекватних рішень від самих горе-посадовців та безпосереднього впливу на них Міністерства культури України. Уважно слідкуємо за перебігом справи та чекаємо все-таки її совісного переосмислення в головах ініціаторів ганебного процесу.

Голова Київської організації НСПУ Марія Морозенко


Місцевий мешканець Олександр Поліщук "дякує" за таку славу міському голові Боровцю та всім підголосовуючим депутатам Новоград-Волинської міської ради:

НАШ КРАЙ -
Нусбаум С. А.
Рудницький Д. В.
Прищепа С. М.
Черевко В. В

НАРОДНА ПАРТІЯ -
Литвин П. М.
Тодорович Л. М.

ЄВПОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ -
Табалюк В. С.
СЛУГА НАРОДУ -
Тростенюк В. В.
Максименко М. М.

ВО "БАТЬКІВЩИНА " -
Годун О. В.
Павловський М. С.

ЗА МАЙБУТНЄ -
Гвозденко О.В.
Рассадін А. О.
Нинюк А. І.
Хрущ Л. В.

ПРОПОЗИЦІЯ -
Широкопояс О. Ю.
Шимчук В. О.
Олейник І. О.

Міський голова Боровець М. П.
Разом 18 депутатів + Міський голова.

"Ми бачимо, в місті Новоград-Волинський є "БІЛЬШІСТЬ", яка разом з Боровцем взяла на себе відповідальність за те що приймвється, виконується та робиться в місті."

На головну сторінку

«    Червень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини