• ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ПРАЦЯ КОЖНОГО ЖУРНАЛІСТА В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ ТА СПРАВЕДЛИВО ОЦІНЕНОЮ!

Народний депутат додає, що хоч...

"Шахтар" розгромив "Севастополь", Луческу незадоволений другим таймом
23 листопада 2013
Донецький "Шахтар" здобув перемогу у матчі 17-го туру української прем'єр-ліги над "Севастополем". Зустріч завершилася з рахунком 4:0. Голи забивали Тайсон, Дмитро Чигринський, Луїс Адріано і Даріо Срна.

Примітно, що всі голи були забиті у першому таймі. Таким чином, "гірники" набрали 38 балів і відірвалися від "Чорноморця" у турнірній таблиці. У "Севастополя" в активі 19 балів і десятий рядок у турнірній таблиці.

"Хороший перший там вийшов, комбінаційна гра була, синхронні дії, - цитує тренера "Шахтаря" Мірчу Луческу ТРК "Футбол". - Але непереконливо провели другий тайм. Багато помилок у передачах, хоча і домінували. Але зіграли не так, як хотілося б. Не дуже сподобалося. Якщо б у другому таймі Феррейра відразу забив, пішло б по-іншому. Другий тайм дав привід подумати, проаналізувати. Знаю можливості кожного".

Чемпіонат України

17 -й тур

Шахтар - Севастополь 4:0 (4:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 8 Тайсон, 2:0 - 23 Чигринський, 3:0 - 26 Луїс Адріано, 4:0 - 34 Срна.

Шахтар - А. Каніболоцький, Срна, Чигринський, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Фред (Фернандо, 46), Дуглас Коста (Веллінгтон Нем, 62), Алекс Тейшейра, Тайсон, Луїс Адріано (Феррейра, 46).

Севастополь - Литовка, Караваєв, Симоненко, Чижов (Фарлей, 46), Федорів, Левандовскі (Дуляй, 62), Карноза, Кожанов (Міколюнас, 88), Ярошенко, Жабокрицький, Будковський.