Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Чужой
Чужой "Мерседес" и две судимости. Как пьяный рецидивист убил целую семью под Киевом

Вчера в аварии под Киевом...

 • Чужой
  Чужой "Мерседес" и две судимости. Как пьяный рецидивист убил целую семью под Киевом

  Вчера в аварии под Киевом...

 • Тренеру з боксу Леонідові Щипцю сьогодні виповнюється 75!
  Тренеру з боксу Леонідові Щипцю сьогодні виповнюється 75!

  А він, як завжди –...

 • У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО
  У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО

  Хто...

 • На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО
  На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО

  Очевидно, іншим житомирянин не заважало...

Новини
В Обласній прокуратурі обговорили ефективність забезпечення законності в регіоні
В Обласній прокуратурі обговорили ефективність забезпечення законності в регіоні
22 квітня 2014
18 квітня, прокурор області Дмитро Лубчук провів нараду, на якій обговорено стан забезпечення законності відомством упродовж першого кварталу та проаналізовано проблеми.

Виступаючи з аналітичною доповіддю, прокурор області повідомив, що, попри складність політичної ситуації, органами прокуратури області вжито низку заходів, спрямованих на зміцнення законності у регіоні.

«Зокрема, - сказав він, - на виявлені порушення у різних сферах діяльності прокурорами внесено понад 640 подань, за якими відшкодовано 15,5 млн грн, до відповідальності притягнуто 531 особу, з яких 188 – контролери. У сфері земельних відносин попереджено незаконне надання земель площею понад 50 га вартістю 2 млн грн, повернуто у державну і комунальну власність 440 га землі».

Конкретних результатів досягнуто у позовній діяльності прокурорів. З початку року заявлено позовів на 77 млн грн, задоволено судами – на 53 млн грн, реально виконано рішень судів на 13, 5 млн грн. Є й інші напрацювання.

«Однак, аналіз прокурорсько-слідчої діяльності показав, що існує чимало проблем, які потребують негайного вирішення», - зауважив Дмитро Лубчук.
Особливу увагу прокурор області акцентував на здійсненні наглядової діяльності з пріоритетних напрямів, визначених Генеральною прокуратурою України. Серед таких – заборгованість із заробітної плати, яка з початку року зросла на 2 млн грн. «У той час, коли станом на 1 квітня борг по зарплаті в області становить 9,9 млн грн, не виявлено жодного порушення кримінального характеру», - загострив увагу на проблемі керівник відомства.Суттєвої активізації потребує захист інтересів від неправомірних посягань у бюджетній сфері, у тому числі при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Сума відшкодованих до бюджету коштів в області зменшилася більше, як на третину, у той час, коли на загальнодержавному рівні спостерігається тенденція до збільшення.

«Незмінним пріоритетом для органів прокуратури, - підкреслив Дмитро Лубчук, - є діяльність у сфері земельних відносин». Аналізуючи роботу з даного напряму, прокурор області наголосив, що жодним із прокурорів поточного року не виявлено корупційних діянь, пов’язаних із порушенням у сфері надання і використання земель. Значною – понад 30 млн грн – залишається заборгованість по платі за землю.

Прокурор області поставив вимоги підвищити ефективність та результативність наглядової діяльності прокурорів і щодо захисту інтересів громадян і держави у сфері надрокористування, поводження з відходами, що визначено як місцевий пріоритет.

Дмитро Лубчук також проаналізував діяльність прокуратур міст та районів й на інших напрямах та поставив рішучу вимогу вжити невідкладних заходів для виправлення стану справ.

У нараді взяли участь прокурори міст, районів, прирівняні до них прокурори, керівники структурних підрозділів прокуратури області.

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини