Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Беня обещал поломать ноги Дубинскому". Стали известны причины баскетбольного мега-скандала с учас ...

В конечном итоге ФБУ заявила,...

 • "Беня обещал поломать ноги Дубинскому". Стали известны причины баскетбольного мега-скандала с учас ...

  В конечном итоге ФБУ заявила,...

 • У Лугинському районі влада кинула проти вчителів поліцію
  У Лугинському районі влада кинула проти вчителів поліцію

  Доведені до відчаю чотиримісячною невиплатою...

 • Правоохранители получили право преследовать кого угодно в этой стране
  Правоохранители получили право преследовать кого угодно в этой стране

  Достаточно написать анонимку самим...

 • Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность
  Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность

  Там, где появляются растения-трансформеры, полностью...

Новини
Прокуратура візьме під особистий контроль погашення боргів із зарплати
Прокуратура візьме під особистий контроль погашення боргів із зарплати
30 травня 2014
29 травня, прокурор області Дмитро Лубчук провів розширене засідання колегії, на якому обговорили стан додержання законодавства про оплату праці і пенсійне забезпечення та прокурорського нагляду з цих питань.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У роботі колегії взяли участь і виступили голова обласної державної адміністрації Сидір Кізін, керівники правоохоронних та контролюючих органів, прокурори районів, міст та прирівняні до них прокурори.

Відкриваючи розширене засідання, прокурор області підкреслив, що право громадян на своєчасне одержання зарплати та пенсії – головні пріоритети наглядової діяльності прокурорів.

Органами прокуратури вживаються відповідні заходи стосовно погашення заборгованості із зарплати. Однак те, що борг підприємств області поточного року суттєво зріс і становить майже 10 млн грн, свідчить про недостатню ефективність роботи правоохоронних та контролюючих органів, а також органів влади у вирішенні цієї проблеми, - зауважив він.

«Не менш гострим залишається питання дотримання законодавства про пенсійне забезпечення. Борг платників податків зі сплати єдиного внеску системно зростає і вже склав понад 75 млн грн», - загострив увагу присутніх прокурор області.

З доповіддю на колегії виступив перший заступник прокурора області Микола Шахрай, який проаналізував основні проблеми, що призводять до порушення законодавства з питань оплати праці та пенсійного забезпечення, а також запропонував шляхи їх вирішення.

На колегії також заслухано пояснення керівників підприємств, якими допущено значні суми заборгованості із виплати зарплати, а також окремих місьрайпрокурорів.

Підсумовуючи обговорення проблеми, Дмитро Лубчук наголосив на необхідності суттєвого підвищення ефективності роботи органів прокуратури на даному напрямі та невідкладному вжитті дієвих заходів до виправлення становища.

«Робота має бути системною, наступальною, результативною, а реагування на порушення – комплексне застосування усіх наданих законом повноважень», - підкреслив прокурор області.

Зокрема, керівник відомства зобов’язав прокурорів районів під особистим контролем забезпечити погашення усіх боргів із зарплати, у першу чергу – на економічно активних підприємствах, принципово реагувати на найменші порушення закону у сфері оплати праці та пенсійного забезпечення, ким би вони не вчинялися.

«Подолати заборгованість із виплати зарплати ми зможемо лише завдяки цілеспрямованій, злагодженій взаємодії органів прокуратури, міліції, виконавчої влади та державного контролю», - підсумував прокурор області Дмитро Лубчук.

На колегії розроблено заходи до підвищення ефективності прокурорського нагляду та поліпшення стану законності з даних напрямів діяльності.


На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини