Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією
Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією

Шукають ухилянтів від сплати податків...

 • Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією
  Ну шо, Бюро економічної безпеки таки виявилося банальною податковою міліцією

  Шукають ухилянтів від сплати податків...

 • Футболіста із Житомира оцінили в 20-22 мільйони євро
  Футболіста із Житомира оцінили в 20-22 мільйони євро

  Ціна на зірку світового футболу...

 • Київська влада просовує закон
  Київська влада просовує закон "Про медіа". Зі свободою слова буде гірше, ніж в Росії

  Нарешті найпотаємніший міністр набрався сміливості...

 • Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО
  Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО

  Житомиряни разом з усією Україною...

Новини
У прокуратурі обговорено стан профілактики та розслідування дорожньо-транспортних подій на Житомирщині

У прокуратурі обговорено стан профілактики та розслідування дорожньо-транспортних подій на Житомирщині

31 травня 2014
У прокуратурі області, під головуванням прокурора області Дмитра Лубчука, відбулось розширене засідання колегії, на якому обговорено стан профілактики дорожньо-транспортних подій в області та додержання кримінального процесуального законодавства при досудовому розслідуванні кримінальних проваджень за фактами порушень правил безпеки дорожнього руху.

У засіданні колегії взяли участь та виступили керівники правоохоронних органів області, прокурори міст і районів, прирівняні до них прокурори, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області.

У вступному слові Дмитро Лубчук наголосив, що забезпечення конституційних прав громадян на безпеку життя і здоров’я є пріоритетним завданням усіх правоохоронних органів та органів державної влади.

«Попри проведену роботу щодо посилення безпеки дорожнього руху, вжитих заходів виявилося недостатньо для забезпечення законності у цій сфері. Поточного року скоєно 205 ДТП, що майже на 50% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Аварії забрали життя 48 людей. У більшості випадків причинами дорожньо-транспортних подій є людський фактор», - відмітив керівник відомства.

Він зазначив, що на безпеку дорожнього руху негативно впливає та призводить до збільшення аварій низький стан експлуатаційного утримання автодоріг та їхнє неналежне облаштування технічними засобами.

Також, прокурор області поставив перед прокурорами та правоохоронцями вимогу активізувати стан розслідування кримінальних проваджень за фактами дорожньо-транспортних подій, адже за кожним таким злочином стоїть людське життя.

З детальним аналізом проблемного питання виступив начальник управління прокуратури області Олександр Білошицький, який повідомив, що правоохоронними органами недостатньо вжито заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та виявлення і профілактики правопорушень у цій сфері.

Підсумовуючи засідання колегії, прокурор області Дмитро Лубчук наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для належного виконання покладених на прокурорів і працівників правоохоронних органів функцій щодо захисту конституційних прав громадян.

На колегії прийнято рішення розробити відповідні заходи, спрямовані на усунення недоліків та активізацію правоохоронної діяльності у сфері безпеки руху.

На головну сторінку

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини