Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?
Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?


 • Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?
  Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?

 • Деякі вагомі причини для війни
  Деякі вагомі причини для війни

  Як ми й передбачали минулого...

 • Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив
  Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

  Вчора на нашому сайті була...

 • Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...
  Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...

  Для територіальних громад наразі одне...

Новини
«Житомиргаз» з 1 липня припиняє постачання газу споживачам

«Житомиргаз» з 1 липня припиняє постачання газу споживачам

25 червня 2015
З 1 липня постачання природного газу побутовим споживачам Житомирської області буде здійснювати нове підприємство – ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ». У зв’язку з цим споживачам газу треба укласти новий договір і в подальшому проводити розрахунки за реквізитами нового товариства.

З 1 липня 2015 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 28.05.2015 р № 1640. анульовано дію ліцензії ПАТ «Житомиргаз» щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів.

Для побутових споживачів, що проживають в Житомирській області (крім м. Коростишева та Коростишівського району) гарантованим постачальником газу з 1 липня 2015 року рішенням НКРЕКП – Постановою від 28.05.2015 р № 1646 – призначене підприємство ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».

У зв’язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам необхідно укласти новий договір з ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» про надання послуг з газопостачання.

З примірником нового тристороннього договору, умовами та процедурою його оформлення Ви можете ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ «Житомиргаз» або звернувшись до відділу супроводження клієнтів – фізичних осіб (для жителів м. Житомира і Житомирського району) або служби обліку та розрахунків за природний газ районного управління (для жителів інших населених пунктів області).

Для укладення договору необхідно надати такі документи:
- документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства – національний паспорт або документ, що його замінює);
- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
- технічний паспорт на будівлю;
- довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга;
- документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
- документ, що підтверджує право на отримання пільг;
- технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
- технічний паспорт лічильника газу (за наявності).

Також з 01.07.2015 р. автоматично буде змінений особовий рахунок споживача.
Починаючи з 01.07.2015 р., оплата вартості послуг з газопостачання, в т.ч. в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015 р., буде здійснюватися на поточний рахунок із спеціальним режимом використання нового постачальника природного газу – ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» за такими реквізитами:

Отримувач – ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
код ЄДРПОУ 39577504, рахунок 26033301896107
Житомирське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 311647.

Нові банківські реквізити зазначатимуться у платіжному документі (рахунку), який споживачам надійде від ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», починаючи з 01.07.2015 р.

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ станом на 30.06.2015 р. просимо вас, шановні споживачі, протягом 30 червня – 2 липня повідомити показання газового лічильника на кінець червня будь-яким зручним для Вас способом: зателефонувавши або звернувшись до відділу супроводження клієнтів – фізичних осіб (для жителів м. Житомира і Житомирського району) або служби обліку та розрахунків за природний газ районного управління (для жителів інших населених пунктів області).

Джерело статті: Журнал Житомира

На головну сторінку

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини