Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

Бердичівляни скаржаться на якість води...

  • У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
    У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

    Бердичівляни скаржаться на якість води...

  • Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...
    Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...

  • Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня
    Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня

    З 1 квітня в Україні...

  • СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО
    СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО

    Служба безпеки України припинила масштабну...

Новини
З Олевського району рівненчанин намагався вивезти майже 20 кг бурштину

З Олевського району рівненчанин намагався вивезти майже 20 кг бурштину

7 серпня 2015
В Олевському районі правоохоронці затримали жителя Рівненщини, який перевозив у салоні своєї автівки бурштин.

Уночі 7 сепня на автодорозі поблизу одного із сіл Олевщини правоохоронці зупинили автомобіль «Кіа Sporteh», за кермом якого знаходився 37-річний житель Рівненської області.

Під час огляду його автівки у салоні міліціонери виявили 4 поліетиленові пакунки з камінням бурштину загальною вагою близько 20 кг.

Затриманого разом з автівкою було доставлено до Олевського райвідділу міліції для подальшого з’ясування усіх обставин.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини