Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирський обласний центр крові отримав обладнання від благодійників. ФОТО. ВІДЕО
Житомирський обласний центр крові отримав обладнання від благодійників. ФОТО. ВІДЕО

Автоматичний вимірювач тиску та ваги-міксер...

 • Житомирський обласний центр крові отримав обладнання від благодійників. ФОТО. ВІДЕО
  Житомирський обласний центр крові отримав обладнання від благодійників. ФОТО. ВІДЕО

  Автоматичний вимірювач тиску та ваги-міксер...

 • Свій день народження відзначив відомий овручанин Віталій Юшкевич
  Свій день народження відзначив відомий овручанин Віталій Юшкевич

  Віталію Федоровичу, ми вас дуже...

 • Зʼявилася нова інформація про вбивство у Бердичеві
  Зʼявилася нова інформація про вбивство у Бердичеві

  Сьогодні вранці випадкові перехожі у...

 • Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО
  Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО

  Яку мету переслідує Путін, перекидаючи...

Новини
У Житомирі хочуть встановити платні парковки

У Житомирі хочуть встановити платні парковки

16 вересня 2016
У Житомирі хочуть встановити платні парковки та затвердити положення про паркування транспортних засобів.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про організацію забезпечення паркування транспортних засобів на території міста Житомира», розробленого управлінням транспорту і зв’язку, 16 вересня опубліковане на сайті Житомирської міської ради.

«Метою прийняття зазначеного рішення є встановлення єдиного порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування автотранспорту у м. Житомирі та затвердження положення про паркування транспортних засобів у м. Житомирі з метою обмеження монополізму на ринку послуг з паркування автотранспорту, створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні якісно і в повній мірі забезпечувати виконання вимог Правил паркування транспортних засобів , затверджених постановою КМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342 III», – йдеться в повідомленні.

На сайті мерії розміщений аналіз регуляторного впливу даного рішення, в якому зазначено, що в Житомирі відсутні документи, які б регулювали паркування транспортних засобів.

«На теперішній час відсутнє затверджене положення про паркування транспортних засобів у м. Житомирі, яке визначало би єдиний порядок організації паркування транспортних засобів на території міста. Також відсутній нормативний документ, який регулював в би порядок визначення операторів паркування та умови проведення конкурсу на надання права експлуатації і утримання майданчиків для платного паркування на території міста Житомира. Проблема поширюється в межах міста і впливає на частину територіальної громади, які мають власний автомобільний транспорт і змушені часто порушувати Правила дорожнього руху при паркуванні його, суб'єктів господарської діяльності, які мають бажання надавати послуги з паркування автотранспорту у м. Житомирі», – зазначено в аналізі.

Положення про паркування транспортних засобів забезпечить благоустрій вулиць і доріг міста, безпеку дорожнього руху та збільшить надходження до міського бюджету.

«Основною метою є затвердження положення про паркування транспортних засобів у м. Житомирі, створення сприятливих умов для забезпечення належного благоустрою вулиць та автомобільних доріг міста, збільшення пропускної спроможності проїзної частини вулиць міста, підвищення безпеки дорожнього руху та дисципліни водіїв, впорядкування транспортних засобів на вулицях міста. Встановлення єдиного порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування автотранспорту у м. Житомирі. Збільшення фінансових надходжень до міського бюджету, обмеження монополізму на ринку послуг з паркування автотранспорту, створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні якісно і в повній мірі забезпечувати виконання вимог Правил паркування транспортних засобів , затверджених постановою КМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342», – зазначено в аналізі регуляторного впливу рішення «Про організацію забезпечення паркування транспортних засобів на території міста Житомира».

Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 17 жовтня 2016 року за адресою: м. Житомир майдан імені С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, тел. 47-07-09, е-mail: utz@zt-rada.gov.ua. Також за вказаною адресою є можливість ознайомитись з додатками до проекту регуляторного акту.

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини