Центр раннього розвитку для дошкільнят "Гармонія дитинства" відсвяткував свій ювілейний випуск. ФО ...

Цього року житомирський центр раннього...

• Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?
    Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?

А нового дома бабы Оли...

Легкоатлетка із Бердичева Юлія Шатохіна стала бронзовою призеркою чемпіонату України
17 лютого 2017
Бердичівлянка Юлія Шатохіна здобула нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків.

У змаганнях, що проходили в м.Мукачево, взяли участь 252 учасники з України, а також гості з Молдови.

У секторі спортсменів у метанні молоту Юлія Шатохіна виступала у категорії дівчат до 16 років.

Юлія народилася в Бердичеві та займалася стрибками у висоту під керівництвом тренера Ігоря Лонського, але згодом разом з тренером вирішили змінити вид у легкій атлетиці на метання молоту. Нині бердичівська спортсменка навчається у Броварському училищі фізичної культури та спорту.

Юлія Шатохіна успішно виступила у Чемпіонаті України та з результатом 46 метрів 40 сантиметрів стала бронзовою призеркою. Друге місце зайняла представниця Київської області Анастасія Солдатова, а переможницею Чемпіонату України стала Валентина Косів з Івано-Франківщини.