Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
МУТНА ТЕТЕРІВКА
МУТНА ТЕТЕРІВКА

Що з цього вийшло, і...

 • МУТНА ТЕТЕРІВКА
  МУТНА ТЕТЕРІВКА

  Що з цього вийшло, і...

 • Венеція по-житомирськи: через повінь не ходять трамваї. ФОТО
  Венеція по-житомирськи: через повінь не ходять трамваї. ФОТО

  Через повінь трамваї не...

 • Чужих дітей не буває. Не будьмо байдужими до долі маленьких лугинчан
  Чужих дітей не буває. Не будьмо байдужими до долі маленьких лугинчан

  В житті все дуже...

 • Жіночим здоров’ям у Овруцькому районі вже ніхто не переймається!
  Жіночим здоров’ям у Овруцькому районі вже ніхто не переймається!

  Про те, що в Овруцькій...

Новини
Кому дістанеться Водонапірна башта Житомира?
Кому дістанеться Водонапірна башта Житомира?
27 липня 2018
З метою уникнення поширення недостовірної інформації надаємо роз’яснення щодо процесу відновлення Водонапірної вежі в м. Житомир.

Про це пише сайт житомирської міськради.

Повідомляємо, що демонстраційний проект з відновлення Водонапірної вежі реалізується Житомирською міською радою за підтримки проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”. Демонстраційний проект було обрано за результатами громадського голосування 9-10 вересня 2017 року, в якому взяло участь близько 3000 житомирян. Після проведення фокус-груп за участі представників туристичного бізнесу, громадських організацій, художників було прийнято рішення про необхідність проведення архітектурного конкурсу на пошук кращої пропозиції концептуального рішення організації внутрішнього простору будівлі Водонапірної вежі та розвитку прилеглої території за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська, 24. Мета конкурсу полягала в знаходженні архітектурно-планувальних рішень, що нададуть можливість вдихнути нове життя в будівлю Водонапірної вежі, як головного візуального символу міста, а також інтегрувати її до мережі публічних просторів, якісно вплинувши на розвиток м. Житомира.

За результатами конкурсу та з врахуванням думки громадськості переможцем визнано проектну пропозицію 921VZH авторського колективу “Формографія”.

Хочемо наголосити, що відповідно до п. 5.6 Положення про всеукраїнський архітектурний бліц-конкурс на кращу пропозицію щодо дизайну внутрішнього простору будівлі Водонапірної вежі та розвитку прилеглої території, яке затверджено рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.02.2018 № 164, переможець конкурсу не має жодної гарантії автоматичного виконання інженерно-технічної реалізації проекту. Інженерно — технічне рішення буде розроблено в межах законодавства України з охорони культурної спадщини беручи до уваги, що розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 04.03.1996 “Про взяття на облік і охорону пам'яток архітектури місцевого значення” будівля Водонапірної вежі за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська, 24 занесена до Переліку пам'яток архітектури місцевого значення (охоронний номер 17).

Для подальшої реалізації демонстраційного проекту “Водонапірна вежа” департаментом містобудування та земельних відносин міської ради буде розроблено науково - проектну документацію спрямовану на збереження пам'ятки архітектури та робочий проект, який буде узгоджено та затверджено в установленому законом порядку.

Житомирська міська рада та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) Гмбх діє виключно рамках чинного законодавства України.


Втім, з цього роз'яснення так і незрозуміло: кому віддадуть башту в оренду і за ким вона буде закріплена в результаті.
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини