ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?

Викликає низку запитань вимога, запроваджена...

• Один заболевший коронавирусом бердичевлянин вывел из строя сразу несколько врачей

Бердичевские врачи оправдываются: больной находился...

Спортсмени із Бердичева вибороли шість медалей на міжнародних змаганнях. ПОДРОБИЦІ
4 вересня 2018
З 22 по 26 серпня 2018 року в місті Одеса відбувся міжнародний турнір з таїландського боксу Муей-Тай "Кубок Чорного моря".

В турнірі взяли участь 8 країн, а саме: господарі змагань – Україна, а також Білорусь, Молдова, Грузія, Литва, Туреччина, Німеччина та США. Всього 250 учасників віком від 6 до 40 років.
Всі учасники змагалися в напружених поєдинках, щоб показати свою майстерність та завоювати золото для своєї країни.

Участь у престижних змаганнях брали також шість спортсменів із Бердичева – вихованці військово-патріотичного спортивного клубу "Козак" під керівництвом тренера Олега Глінського відстоювали честь України на міжнародному турнірі.

Показавши прекрасну підготовку, наші "козаки" завоювали чотири золоті та дві бронзові медалі. Переможцями турніру стали Олександр Харахондя, Макар Матвійчук, Даніїл Бондар та Крістіна Півень, а бронзовими призерами –Анна Малевич та Данило Лінійчук.

В загальнокомандному заліку третє місце розділили між собою Білорусь та Молдова, друге місце– команда Туреччини, а переможцем та володарем Кубку Чорного моря стала команда України.

Від імені Житомирської обласної федерації таїландського боксу Муей-Тай та ВПСК "Козак" тренер бердичівських спортсменів Олег Глінський висловлює подяку людям, які надали спонсорську допомогу команді. А саме: голові Всеукраїнської спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Слівінському Анатолію Михайловичу, депутату Житомирської обласної ради Романському Ігорю Васильовичу, а також Денису та Анні Сенаторовим.