Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина
Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина

После двух отрицательных результатов ПЦР-тестов...

 • Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина
  Как я болел коронавирусом - рассказ житомирянина

  После двух отрицательных результатов ПЦР-тестов...

 • Унікальні фото пересадки серця коростенцю у Львові
  Унікальні фото пересадки серця коростенцю у Львові

  Серце пересадили мешканцю...

 • Мешканцю Коростеня у Львові успішно пересадили серце. ФОТО
  Мешканцю Коростеня у Львові успішно пересадили серце. ФОТО

  Двом людям також пересадили нирки...

 • Знайомтесь, це Іриска з Житнього ринку у Житомирі. ФОТО
  Знайомтесь, це Іриска з Житнього ринку у Житомирі. ФОТО

  Киця чомусь страшенно боїться...

Новини
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Житомирщини наполягає на створенні Громадської ради при Житомирській ОДА
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Житомирщини наполягає на створенні Громадської ради при Житомирській ОДА
7 жовтня 2018
Житомирська обласна організація ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ стурбована ситуацією, яка склалася навколо формування Громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації. ЇЇ очільник, всупереч чинному законодавству та вимогам громадських організацій, ігнорує питання створення Громадської ради при Житомирській ОДА.

Постанова Кабінету міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», в останній редакції документу від 29 травня 2015 року зі всіма змінами 2014-2015 років, зобов’язує центральні органи виконавчої влади провести установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади та забезпечити їх функціонуванння.

Опозиціонери Житомирщини наголошують, що останння редакція даної постанови КМУ проводилася представниками нині діючої влади в Україні — у 2015 році. Водночас, ця ж влада й відмовляється слідувати букві закону.

Зокрема, блокується громадський контроль за діяльністю органів влади. Повністю нехтуються ініціативи громадської думки під час формування та реалізації державної політики в регіоні. Практично не беруться до уваги пропозиції громадськості під час підготовки проектів нормативно-правових актів з питань реалізації державної політики у всіх галузях розвитку регіону, а також пропозиції громадських організацій щодо удосконалення роботи органів державної влади. Громадськість Житомирщини втратила можливість проведення громадської експертизи рішень органів влади, яка ігнорує громадський контроль, нехтує пропозиціями та зауваженнями громадськості, а також дотримання нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання і протидію корупції.

Влада ігнорує та замовчує участь громадських організацій щодо вирішення питань, які мають суспільно-важливе значення для регіону. Практично знищено в області відкритий діалог влади та суспільства. Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в області не працює.

З метою налагодження дієвої взаємодії й діалогу влади та громадянського суспільства, спрямування спільних зусиль на вирішення питань соціально-економічного розвитку Житомирщини, подолання кризових явищ у всіх сферах життя, Житомирська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» вимагає негайно створити Громадську раду при облдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України.
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини