Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail
Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail

Британская газета Daily Mail предоставила...

 • Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail
  Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail

  Британская газета Daily Mail предоставила...

 • Катастрофа у Кмитівському музеї: протікає дах, сифонять вікна. ФОТО
  Катастрофа у Кмитівському музеї: протікає дах, сифонять вікна. ФОТО

  Олена Галагуза була у Кмитівському...

 • Влада відмовила українцям у зменшенні цін на газ та електроенергію, проваливши у парламенті голосува ...
  Влада відмовила українцям у зменшенні цін на газ та електроенергію, проваливши у парламенті голосува ...

  В умовах пандемії коронавірусу, коли...

 • У житомирян із кранів знову тече іржава вода. ФОТО
  У житомирян із кранів знову тече іржава вода. ФОТО

  До редакції сайту Житомир-онлайн тільки...

Новини
Агроекологічний університет у Житомирі хочуть перейменувати

Агроекологічний університет у Житомирі хочуть перейменувати

5 листопада 2018
Ще у жовтні ректор Житомирського національного агроекологінчого університету Олег Скидан оприлюднив інформацію щодо можливого перейменування навчального закладу в «Поліський національний університет».

Така ініціатива обговорювалася протягом кількох останніх років, а нині відправили звернення до Міністерства освіти і науки України, Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України з проханням затвердити її на офіційному рівні.

За словами Скидана, наразі в університеті на 8 факультетах (технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини) готують фахівців за 27 спеціальностями, більшість з яких відкрили протягом трьох років – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградарство», «Науки про землю», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Лише 26% з усіх спеціальностей - аграрні.

Фактично, враховуючи темпи та рівень розвитку ЖНАЕУ, він з агроекологічного стає класичним багатопрофільним закладом вищої освіти, який за кількістю студентів денної та заочної форм є найбільшим в регіоні – тут навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.

«Житомирський національний агроекологічний університет є базовим для підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології, навчальна пасіка, навчально-науково-виробниа клініка ветеринарної медицини, Центр органічного виробництва «Полісся Органік», хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики, – розповів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Ми намагаємося покращувати матеріально-технічну базу. Зокрема, цьогоріч відкрили сучасний комп’ютерний центр, оновили кілька лабораторій, у планах придбання нового обладнання й техніки. Університет покращує свої показники у вітчизняних та міжнародних рейтингах, співпрацює із закордонними закладами освіти, завдяки чому викладачі мають можливість проходити стажування на їх базі і впроваджувати спільні проекти, студенти проходять практику на іноземних підприємствах. Велика частина наукових досліджень наших викладачів охоплює саме сфери діяльності Полісся, тощо».

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини